TIPY

Recept na dokonalou koupelnu? Podle zákazníků je třeba obklady a dlažby sladit s vodovodní baterií, koupelnovou skříňkou nebo vanou

Toužíte po originální koupelně, sladěné do nejmenších detailů? Cesta k vysněné koupelně může být poměrně jednoduchá. Postačí, když budete při jejím zařizování myslet nejen na výběr keramických obkladů a dlažeb ve stylu, který se vám líbí. Na celkový design koupelny má totiž výrazný vliv také koupelnové vybavení – skříňka pod umyvadlo, vodovodní baterie nebo sprchový kout udělají své. Krásné příslušenství do koupelen dnes není problém najít také ve slevě v doprodeji. Zařizování koupelny tak nemusí zruinovat váš rozpočet. Inspirujte se zákazníky, kteří svou koupelnu dokonale sladili – od keramických obkladů a dlažeb, přes umyvadlo až po vodovodní baterii…

 

Bílá závěsná skříňka s dvojumyvadlem v lesku umocňuje luxusní atmosféru koupelny

Zákazník společnosti M.B. KERAMIKA toužil po koupelnovém nábytku, který v koupelně podtrhne atmosféru s nádechem luxusu. Firma mu proto doporučila bílou skříňku s dvojumyvadlem v lesku, která působí čistě, jednoduše, a zároveň exkluzivně. Perfektně se hodí ke koupelnovým obkladům a dlažbě Dublin v imitaci mramoru. Lesk, mramor a bílá barva – to všechno jsou ingredience, které když se v koupelně smíchají a správně skombinují, luxusní „wow“ efekt bude zaručen!

Bílá závěsná skříňka s dvojumyvadlem působí v koupelně luxusně.

Pro toaletní část zákazník zvolil elegantní WC, také v bílé barvě, která bude v koupelně vždy známkou čistoty a nikdy nezklame. Bílá se hodí k jakémukoliv stylu koupelny a hezky vypadá také třeba na keramických koupelnových obkladech.

Obklad a dlažba v imitaci mramoru v kombinaci s elegantním závěsným WC v bílé barvě.

Budete chtít také poradit, jak obklad a dlažbu ve vaší koupelně dokonale sladit se skříňkou pod umyvadlo, vodovodní baterií či vanou? Odborníci ze společnosti M.B.KERAMIKA vám s tím rádi pomohou. Mohou vám poradit také třeba to, jak vaši koupelnu opticky zvětšit, nebo jak ji zařídit velmi levně. Na jakýkoliv dotaz vám odpoví také online na chatui ve večerních hodinách.

 

K extravagantním obkladům a dlažbě v černé barvě postačuje jednoduchá vodovodní baterie

Jak do koupelny zakomponovat jemnou výstřednost, a zároveň jednoduchost? S touto otázkou se na společnost M.B.KERAMIKA obrátil dalších z jejích zákazníků. Tomu nechyběla odvaha, a tak neměl obavy obléknout celou koupelnu do „černých šatů.“ K nepřehlédnutelnému obkladu a dlažbě do koupelny Officine bohatě postačují jednoduché vodovodní baterie v chromovém provedení a minimalistická umyvadla položená na desku. Jemnou extravaganci koupelně dodává červené podsvícení pod umyvadlovou skříňkou, kolem koupelnového zrcadla a v nice u vany.

K výrazným obkladům a dlažbě postačuje jednoduchá vodovodní baterie a sanita.

 

Krásné kousky do koupelny – vodovodní baterii, umyvadlo či WC můžete mít i „za pár korun“

Máte omezený rozpočet a chtěli byste hezkou koupelnu zařídit levně? Levná umyvadla, vodovodní baterie nebo zlevněný koupelnový nábytek a doplňky najdete v doprodeji koupelnového vybavení. Ve výrazných slevách tam najdete jak zcela běžné umyvadla, bidety, WC či skříňky pod umyvadlo, tak parádní designové kousky, které by vás dříve vyšli poměrně draho. A proč je možné toto vybavení do koupelen pořídit ve slevě? Protože mohlo být vystaveno v jednom ze showroomů anebo se dnes již nevyrábí.

Designové umyvadlo s věšákem na ručníky se dá pořídit i levně v doprodeji.

Sháníte pro rekonstrukci starší koupelny keramický obklad či dlažbu, které se dnes již takřka nedají sehnat? S velkou pravděpodobností je najdete v doprodeji obkladů a dlažeb. M.B.KERAMIKA pomohla sehnat obklad či dlažbu, které se dnes již nevyrábějí, řadě zákazníků. „Sháněla jsem pár kousků 17 let staré dlažby a obchodní oddělení je pro mě našlo a poslalo. Osobně se i zajímali, jestli balíček ke mně putuje. Fakt nádhera!“  poděkovala v recenzi na Google paní Řezníková.

Koupelnový obklad Bamboo – metr čtvereční se dá pořídit od 95 Kč včetně DPH.

 

Francouzský venkov v koupelně připomíná retro sprchová baterie nebo WC ve starobylém designu

Chtěli byste koupelnu s dotekem francouzského venkova? Dobrou inspirací vám může být koupelna, ve které atmosféra starých časů dýchá z každého jednoho koupelnového doplňku. Tady se jasně ukazuje, jak je v koupelně opravdu důležité myslet na každý detail. Autenticitu staré dobré Francie koupelně zákaznice dodávají kohoutková sprchová baterie v retro stylu, zapuštěné WC ve starobylém designu, koupelnový regál a řada dalších dekorací a doplňků. Na podlaze a kolem vany je položena dlažba v imitaci dřeva Vintage s patchworkovým dekorem.

I takto může vypadat koupelna s atmosférou francouzského venkova.

 

Do miniaturní koupelny se povedlo elegantně vtěsnat sprchový kout, vanu a umyvadlovou skříňku

Chcete mít v koupelně vanu i sprchový kout? Máte malou koupelnu, ale vanová zástěna není řešením podle vašich představ? Pak tady pro vás máme třešničku – podívejte se, jak společnost M.B.KERAMIKA zákazníkovi pomohla do maličké koupelny napasovat nejen elegantní sprchový kout půlrámové konstrukce s posuvnými dveřmi, ale také umyvadlovou skřínku a vanu. Sprchu i podlahu koupelny zdobí dlažba v imitaci dřeva Picasso.

Do malé koupelny se povedlo napasovat sprchový kout, vanu i umyvadlovou skříňku.

Chtěli byste další inspiraci? Kontaktujte specialistyonline chatu, kteří vám dokonce i o víkendu a večer rádi pošlou fotografie koupelen dalších zákazníků.

Související příspěvky

Tip na spolehlivou úklidovou firmu

redakce

Posviťte si s podzimem na správné osvětlení u vás doma

redakce

Vybavení do škol, ordinací a kanceláří

redakce