TIPY

Roubenka, která vám vyrazí dech

Jste zamilovaní až po uši, toužíte po dnech plných romantiky a nevíte, kam svou lásku pozvat? Odvažte se vyrazit za hranice všechních dnů a zamiřte do Krkonoš. V centru roubenkovského dění – v Černém Dole – se budete cítit jako v ráji. Zažijte, jaké to je, dopřát si luxus v nejmodernějším podání a alespoň na chvíli patřit mezi „horních deset tisíc“.

Kdo by nechtěl aspoň na čas zakusit privilegia prestižních nocležníků, kteří se nespokojí s málem. Roubená Chalupa Mlýn je nejlepší adresou široko daleko, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Na první pohled klasická dřevěnice doslova příjemně šokuje svým zařízením a interiérem. Nejnovější objekt z portfolia Roubenky Roubal se soustředí na čisté, dokonalé linie.

 

Starožitnosti i moderna v jednom

Dřevo, sklo, žula. Trojice surovin se ideálně doplňuje a vytváří tak originální design celého objektu. Interiér vkusně dekoruje originální osvětlení, prvky sortimentu ze sklářské hutě, za dominantu domu je pak považován 180 let starý dubový stůl, který pochází z lesů hraběte Kinského.

[easy_image_gallery gallery=“877″]

Raritou je i přítomnost babičkovského sporáku, ve kterém je možné si vyzkoušet pečení v retro troubě na dřevo. Vskutku zajímavá zkušenost. Milovníci tepla jistě nepohrdnou krbovými kamny s krbovou vložkou, u kterých je možné popít nejlahodnější vínko a dívat se do hořícího prskajícího ohně a nebo se rovnou „vyvalit“ za pec a nahřát si bolavá záda.

 

Dům na přání

Tím lákadla do Chalupy Mlýn zdaleka nekončí. K prožití krásných chvil pohody přímo vybízí venkovní terasa s vyhřívaným bazénem, která je umístěna nad Stříbrným potokem s okouzlujícím výhledem do přírody. V mezičase lze navštívit vinný sklípek nebo hodit kus dobré „flákoty“ na gril.  Objekt je vyšperkován do posledního detailu a není snad nic na světě, co by svým návštěvníkům neuměl splnit.

Během několika dní zde dokážete načerpat tolik energie, která vám i v hektickém režimu vystačí na několik měsíců. V případě, že se vám pobyt v roubence zaryje pod kůži natolik, že si už svůj další život bez ní nebudete umět představit, můžete zde načerpat nejen inspiraci, ale hlavně kontakty, které vám dřevěný dům postaví na přání.

Související příspěvky

Černým odběratelem energií proti své vůli

redakce

Podlahy Plzeň – PARKETCENTRUM s.r.o. je specialista na dřevěné a vinylové podlahy

redakce

Je pro vás nastavení fotopasti příliš složité? Existuje řešení

redakce