TIPY

Příjemný vstup na terasu snadno a rychle

Počasí už zase láká na zahradu, na kterou ze své domácnosti vstupujete skrze terasu. Možná se chystáte na výměnu starých oken za nové a zároveň zvažujete, že byste změnili i způsob, jakým se na terasu dostávat. Pokud je jedním z cílů také neubírat na obytné části vaší domácnosti, rozhodně doporučujeme HS portály, jejichž výrobcem jsou léty prověřené Okna JIS.

Mezi jakými HS portály můžete vybírat

Obě varianty jsou u zákazníků velmi oblíbené jak pro kvalitní zvukovou, tak i tepelnou izolaci. Jejich zpracování je precizní, při zasouvání jednotlivých částí posuvných systémů do sebe nevznikají žádné mezery, které by zpřístupňovaly chladu, teplu, vlhkosti nebo hluku proniknutí do interiérových prostor.

K čemu všemu je možné HS portály využít

Jak již bylo zmíněno, HS portály perfektně využijete pro předělení vnitřních a venkovních prostor vašeho domu, to ale není vše. Díky nim je možné vytvořit také předěl jak v prostorném, tak i ve stísněném interiéru. Díky otevírání do boku šetří spoustu místa a prostor nezbytný pro jejich otevření a následné zavření je taktéž velmi malý.

Obraťte se na profesionály

Naznali jste, že takový vstup na terasu bude rozhodně tím, který vám bude vyhovovat? Obraťte se na obchodníky Okna JIS, kteří vám pomohou s výběrem a zodpoví vám na všechny vaše dotazy. Společně vyberete variantu posuvných dveří, skel a kování, na základě čehož bude vytvořena detailní kalkulace. Aby bylo možno zajistit dodání a montáž v nejvyšší kvalitě, profesionálové z oboru si vše osobně změří. Nabídnou také možnosti zastínění oken a sítí proti hmyzu, které v průběhu parných letních dní, kdy chcete mít okna dokořán, jistě oceníte. Výsledkem bude montáž a precizní začištění dveří, v neposlední řadě záruční servis zdarma trvající po dobu 24 měsíců.

Související příspěvky

Proměňte balkon ve vlastní bio oázu

redakce

Na co myslet při výběru a koupi pozemku

redakce

Zvládnete stavbu rodinného domu svépomocí?

redakce