Search

Polštář s vlastní fotkou

Polštářek s vlastní fotkou je báječný nápad na dárek pro vaše nejbližší, ale také originální designový kousek k vám domů. Odpočívejte v pohodlí obklopeni polštářky, které jste si navrhli vy sami. Vytvořte si domácí atmosféru přesně podle vašich představ.

 

Pro sladké sny

Polštář s vlastní fotkou je ideální nápad na dárek pro každého, kdo rád odpočívá. Nemusíte ho ale jen darovat. Vytvořte si klidně svoje vlastní polštářky – třeba jako vánoční přání. Je to na vás, popusťte uzdu své fantazii a navrhněte si polštářek – přesně takový, který vám doma chybí. Kromě vlastních fotografií si na něj můžete nechat natisknout cokoliv – co vás jen napadne. Klidně vzkaz pro člena rodiny, jméno nebo oblíbený citát. Všechno je to jenom na vás.

 

Fotka řekne mnohé

Některé věci se jen těžce vyjadřují slovy – a někdy je zkrátka nejlepší říci to fotkou. Fotografie přesně zachytí vše, co zachytit chcete – a někdy i nechcete. Nic před ní neschováte, jakmile je stlačená spoušť nadá se nic dělat. Proto jsou právě fotografie nejlepším způsobem, jak můžete zachytit všechny své důležité životní okamžiky. Prohlížením fotografií se i po letech můžete dostat na místo, kde se vám tolik líbilo nebo si zavzpomínat, jak vám v tu chvíli bylo krásně.

 

Stále při sobě

Pořízenou fotografii je bezpochyby nejlepší si vytisknout. Totiž jen vytištěná fotka bude mít to pravé kouzlo. Tisk fotografií nám umožní mít své fotografie stále u sebe – můžete si je tak prohlížet stále dokola. Kromě toho je fotografie nejlepším dárkem pro každého, komu chcete dát i kousek sebe. Nezapomínejte tedy své pořízené fotky pravidelně tisknout a zakládat je třeba do rodinného alba. I vaše děti vám jednou jistě poděkují za to, jakou památku jste jim tady zanechali.

Vaše vzpomínky ožijí jen na fotografiích.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *