TIPY

Polštář s vlastní fotkou

Polštářek s vlastní fotkou je báječný nápad na dárek pro vaše nejbližší, ale také originální designový kousek k vám domů. Odpočívejte v pohodlí obklopeni polštářky, které jste si navrhli vy sami. Vytvořte si domácí atmosféru přesně podle vašich představ.

 

Pro sladké sny

Polštář s vlastní fotkou je ideální nápad na dárek pro každého, kdo rád odpočívá. Nemusíte ho ale jen darovat. Vytvořte si klidně svoje vlastní polštářky – třeba jako vánoční přání. Je to na vás, popusťte uzdu své fantazii a navrhněte si polštářek – přesně takový, který vám doma chybí. Kromě vlastních fotografií si na něj můžete nechat natisknout cokoliv – co vás jen napadne. Klidně vzkaz pro člena rodiny, jméno nebo oblíbený citát. Všechno je to jenom na vás.

 

Fotka řekne mnohé

Některé věci se jen těžce vyjadřují slovy – a někdy je zkrátka nejlepší říci to fotkou. Fotografie přesně zachytí vše, co zachytit chcete – a někdy i nechcete. Nic před ní neschováte, jakmile je stlačená spoušť nadá se nic dělat. Proto jsou právě fotografie nejlepším způsobem, jak můžete zachytit všechny své důležité životní okamžiky. Prohlížením fotografií se i po letech můžete dostat na místo, kde se vám tolik líbilo nebo si zavzpomínat, jak vám v tu chvíli bylo krásně.

 

Stále při sobě

Pořízenou fotografii je bezpochyby nejlepší si vytisknout. Totiž jen vytištěná fotka bude mít to pravé kouzlo. Tisk fotografií nám umožní mít své fotografie stále u sebe – můžete si je tak prohlížet stále dokola. Kromě toho je fotografie nejlepším dárkem pro každého, komu chcete dát i kousek sebe. Nezapomínejte tedy své pořízené fotky pravidelně tisknout a zakládat je třeba do rodinného alba. I vaše děti vám jednou jistě poděkují za to, jakou památku jste jim tady zanechali.

Vaše vzpomínky ožijí jen na fotografiích.

Související příspěvky

Osvětlení a svítidla

redakce

Negativní tepelné mosty v zimě zvyšují výdaje za vytápění

redakce

5 důvodů, proč upřednostnit plastové okapy před těmi ostatními

redakce