Search

Přehrávání internetových rádií komfortně přijímačem Dexon JBG 203

Pro přehrávání nejenom internetových rádií je ideální model Dexon JBG 203. Umí internetová rádia, přijímá FM, DAB+, přehrává audio soubory z USB nebo z LAN pomocí UPnP, DLNA a PlayTo, obsahuje vstup AUX a plánovač. A to zdaleka není vše, pojďme se společně na tohohle malého šikovného pomocníka podívat podrobněji.

 

Kde všude Dexon JBG 203 využijete?

Nenápadná krabička v elegantním designu bez problémů ozvučí interiéry i exteriéry. Poradí si s hotely, restauracemi a obchodními centry, ale zvládne i plnohodnotné doplnění rozhlasových ústředen a plošné ozvučení, kde poslouží jako dlouhodobý spolehlivý zdroj nevtíravé podkresové hudby.

 

Co všechno získáte

JBG 203 je doslova šikovným jednokanálovým „kombajnem“ specializovaným na podkresovou hudbu. Tato doopravdy moderní technologie v sobě ukrývá on-line stále aktualizovaná internetová rádia, a samozřejmě také DAB a DAB+ tuner s DLS, FM tuner s RDS. Že je to vše? Ani zdaleka.

Najdete tu i tolik oblíbené DLNA / UPnP procházení sítě a užitečné technologie pro sdílení hudebních souborů třeba  z hudebních knihoven či specializovaných serverů s funkcí „Play-To“, kterou podporuje MS Windows. Toto vše by samozřejmě nebylo možné bez ethernetové LAN přípojku, ale také i Wi-Fi rozhraní, pro váš maximální komfort.

Všechny přednosti přijímače Dexon JBG 203 uzavírá možnost přehrávání AAC/AAC+, WMA, WAV, Mp3 a FLAC souborů z USB slotu a AUX vstup. Chcete ještě víc? Pak vás určitě potěší, že zdroje hudby je možné ukládat do předvoleb a za pomoci vestavěných budíků jejich přehrávání šikovně plánovat.

Zjistěte ještě více v e-shopu Dexon, kde ke svému nákupu dostanete ještě mnoho služeb zdarma od poradenství při výběru až po nezávazný návrh ozvučení vytvořeného přesně na míru vašim prostorám. Jen tady budete mít jistotu, že váš nákup proběhne přesně tak, jak očekáváte.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *