TIPY

Jak si zařídit domácí fitness?

Chtěli byste se věnovat nějaké fyzické aktivitě pravidelně, ale nemáte čas chodit do posilovny? Dnes už je možné všechno. Pokud do posilovny tedy nezajdete vy, zavítá posilovna k vám. Jak byste si ji měli zařídit?

 

Klasický rotoped pro začátečníky a pokročilé sportovce

Rotoped je vhodný na crossový i kruhový trénink. Používá se běžně v tělocvičnách, posilovnách, ale také v rehabilitačních zařízeních. Tentokrát se však můžete těšit i z domácí verze.

Rotoped vám umožní trénink celého těla a to na té nejvyšší úrovni. Posílíte si svaly a procvičíte anaerobní i aerobní oblast. Na rotopedu Housefit Tiro 100 spálíte nadbytečné kalorie a budete si užívat stabilní masivní konstrukce, která zajistí dlouhou životnost i při pravidelném tréninku osob vyšší váhové kategorie.

Na pohodlném LCD displeji uvidíte nejen čas, který věnujete tréninku, ale také vzdálenost a svůj srdečný puls. Sedadlo si můžete nastavit až na šest stupňů podle výšky a vlastného uvážení.

 

Běžecký pás pro vytrvalostní běh

Běh je bez pochyb jednou z nejlepších fyzických aktivit. Je prospěšný pro celé tělo, spaluje kalorie, posiluje srdce i svaly. I proto je investice do moderního běžeckého pásu s kvalitní mechanikou ideální, pokud to s tréninkem myslíte opravdu vážně. Běžecký pás vám dokonce nabízí možnost napařování prostřednictvím Bluetooth s mnoha tréninkovými aplikacemi. Běžecká plocha je odpružená. Můžete si také regulovat jeho rychlost. Zvolit rychlou chůzi nebo sprint. Rychlost se pohybuje v rozsahu od 0 do 16 km za hodinu. Běžecký pás je také nastavitelný z hlediska sklonu a to až do 15%.

To ale není všechno. Pás Housefit Spiro 20 iRun vám nabízí také 12 přednastavených programů a 2 programy řízené tepovou frekvencí. V případě, že vám žádný z programů nebude fungovat díky přehlednému LCD displeji si můžete nastavit čas, vzdálenost i kalorie sami.

Pokud do posilovny chcete umístit i něco na odreagování, můžete sáhnout po nafukovacím boxovacím pytli, který je vhodný pro zlepšení koordinace, flexibility, cardio cvičení a uvolnění stresu.

Související příspěvky

Pořizujeme nový sporák

redakce

Jak odčerpat vodu ze zatopeného sklepu?

redakce

Proč se vyplatí zabezpečit svůj domov

redakce