TIPY

Levná elektřina a plyn mohou být vaše díky změně dodavatele

Není na světě snad nikdo, komu by se nelíbilo ušetřit. Většina lidí ovšem nemá tušení, na čem všem by mohli šetřit. Například takové energie typicky spadají do výdajů, jež považujeme za nezbytné. Ano, je nutné se ohřát a uvařit si oběd, nicméně všechno to můžete zvládnout levněji.

Klíčem k úspoře jsou levná elektřina a levný plyn. U energií si můžete všimnout jedné velké výhody, a to že nižší cena neznamená horší kvalitu. Levný plyn a elektřina se totiž nijak neliší od těch drahých. Domů vám proudí pořád stejné energie, jen za ně prostě platíte jinou cenu a někomu jinému.

 

Dnes už máte šanci si vybrat dodavatele

Dřív tato volba nebyla, dodavatel energií byl prostě jeden a vybírat jste si nemohli. V současné době můžete, tak toho využijte. Je jenom vaše hloupost, pokud zůstáváte stále u toho stejného a platíte mu víc, než byste platili jinde.

Jistě jste už slyšeli spoustu případů, kdy změna dodavatele znamenala velké problémy. Ano, může se stát, že se upíšete někomu, kdo vám slibuje hory doly, nicméně skutečnost je jiná. Pokud se ovšem zaměříte na ověřené dodavatele, určitě budete spokojení. Jedním z nich je například Epet.

 

Menší dodavatelé jsou často přívětivější

Epet patří mezi menší dodavatele energií, nabízí levný plyn i levnou elektřinu. Nemá tolik zákazníků jako největší hráči na trhu, ovšem zato se jim daleko lépe věnuje. Chápe jejich problémy, přistupuje k nim individuálně, nejsou pro něj jen pouhým číslem. Dokonce jim pomůže s přechodem od jiného dodavatele a vyřizováním formalit.

Obavy, že přechod jinam je příliš složitý, jsou tedy zcela zbytečné. Stačí pouze podepsat plnou moc a nový dodavatel vše vyřídí za vás. Vy jen budete posílat peníze na účet někoho jiného, jinak se pro vás vlastně nic nemění. Nikdo vám nepřijde domů montovat nové trubky. Více informací najdete na https://www.epet.cz/.

Související příspěvky

Proč je výhodné si domů pořídit automat na vodu?

redakce

Jaké vybavení používají profesionální obkladači pro pokládku dlažby?

redakce

Jakým způsobem získat v těchto dobách hypotéku?

redakce