TIPY

Co vše můžete vyčistit tlakovou myčkou?

Auto, motorka, zahradní nábytek, cesty okolo domu, terasa, zídky, příjezdová cesta, schody na zahradu, to všechno dokážete vyčistit pomocí tlakové myčky.  

 

Jak?

Šikovné tlakové myčky jsou vytvořeny tak, aby s nimi bylo možné pracovat na různých materiálech. Například, máte-li doma dřevěnou terasu, postupujte co nejopatrněji, abyste nepoškodili dřevo. Ideální je zvolit tlakovou myčku, například Kärcher K 5 FULL CONTROL HOME se speciálním nástavcem – T-racer, který šetrně, a přesto s dostatečnou silou plochu vyčistí a nepoškodí ji.

Pro čištění pevnějších ploch můžete použít koncovku se širším či užším paprskem. Tak velmi snadno odstraníte například řasy, které podkladu dávají nevzhledné zelenavé zabarvení. Lehce se zbavíte i lišejníku či mechu z kamenné zídky.

Tlakovou myčku lze použít ale i k odstraňování plevele. Úzkým paprskem rostlinu odříznete od země.

Tlakovou myčkou ale nemusíte čistit jen venkovní prostory. Ideální jsou pro mytí aut, kol, ale také motorek a vašich dalších miláčků.

 

I bez tlakové vody

Některé tlakové myčky dokážou využívat i alternativní zdroje vody – jako jsou rezervoáry, kanystry, potok nebo rybník. Díky tomu dokážete ještě lépe šetřit vodou.

 

Jak nastavit ten správný tlak

S tlakovou myčkou K 5 FULL CONTROL HOME (NYNÍ ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 10 490 Kč) budete na každém povrchu požívat ten nejvhodnější tlak. Stupeň tlaku si můžete nastavit na pracovním nástavci a vždy vám jej zobrazí i LED kontrolka na pistoli, tudíž máte kontrolu stupně tlaku maximálně pod palcem. Na režim čisticího prostředku můžete přepnout snadno a bez jakékoliv výměny pracovního nástavce. Tlaková myčka K 5 FULL CONTROL HOME je stabilní a zároveň kompaktní, takže manipulace se zařízením je velice snadná. Součástí balení je i Home Kit s čističem ploch T 350 a Čistič kamene 3 v 1.

Snadné nanášení čisticího prostředku také umožňuje pěnovací tryska, se kterou vytvoříte aktivní pěnu. Oceníte ji zejména při mytí aut, plastového zahradního nábytku a některých ploch.

www.karcher.cz

Související příspěvky

Myčky ASKO za hranicí dokonalosti. Pro víc než jednu generaci

redakce

Trápí vás vysoké náklady na provoz domu? Nechte si poradit, jak se dá ušetřit

redakce

Vyzdobte si byt svými obrazy

redakce