TIPY

Bílý nábytek projasní každý interiér, a také jej opticky zvětší

Pokud jste se rozhodli po koupi nového nábytku do svého letitého domu či bytu, anebo zařizujete vše poprvé, výbornou volbou může být bílý nábytek. Působí lehce, vzdušně, vybírat můžete typy čistě bílé, ale i kombinované s hnědou barvou dřeva. Stejně tak je na vás, zda zvolíte jen nábytek ze dřeva, nebo uvítáte kombinaci více materiálů, jako např. u skříněk prosklení dvířek a podobně.

Lehkost spjatá s kolekcí WHITE HOME

Na webových stránkách nabytek-v-kostece.cz najdete velmi hezkou a propracovanou kolekci bílého nábytku s názvem WHITE HOME. Díky ní můžete volit bílý nábytek do jídelny, obývacího pokoje, ložnice, ale také do pracovny nebo třeba studentského pokoje.

Velmi hezky vypadá kupříkladu voskovaná rustikální komoda nebo truhla z této kolekce, které působí nadčasovým dojmem. Hodí se jak do interiérů v romantickém stylu, tak do těch ve stylu francouzského venkova. Jsou zhotoveny z kvalitního borového dřeva ošetřeného přírodním voskem.

Styl Provence v kolekci SWEET HOME

V podobném duchu je vyroben i nábytek z kolekce SWEET HOME. Bílý nábytek ve stylu Provence je aktuálně jedním z nejmódnějších, které si můžete domů pořídit. Podtrhne ráz moderního i elegantního domova, ale hezky bude „zasazen“ i tam, kde převládá venkovský styl. Na výběr máte z mnoha komod, bílých skříní, knihoven, prosklených vitrín i dřevěných kredenců.

Stejně tak by vám neměla uniknout kolekce PROVENCE, u níž kromě bílé barvy najdete i nábytek v šedomodré barvě, která je pro Provence typická. Můžete tak kombinovat nábytek v bílé i šedomodré barvě. Velmi povedená je např. manželská postel PROVENCE L3P s úložným prostorem, která je vyrobena z masivního olšového dřeva v kombinaci s dubovým masivem.

Kompletní nabídku kvalitního bílého nábytku v mnoha stylech najdete na nabytek-v-kostce.cz.

Související příspěvky

WPC dlaždice jsou bezúdržbovým řešením na terasu

redakce

Ekologické látky na rolety

redakce

V moderním bydlení vyhrávají na plné čáře plastové dveře. A proč?

redakce

1 komentář

Estráda 5. 6. 2022 at 19:28

Nechala jsem si od jednoho pražského malířství https://www.malmex.cz/ poradit, jestli opravdu máme dávat kombinaci bílého nábytku i s bílým interiérem typu bílé stěny. Chlapi mně říkali, že to tak běžné není, ale kdybych třeba použila krémovou barvu, tak to úplně jinak vynikne. Nakonec se o tom ještě budu muset s manželem pobavit.

Diskuze je uzavřena.