STAVBA

Vybrat seriózního výrobce komínů je věda

Virtuální technologie otevřely cestu do světa podnikání širokému spektru lidí. Hlavním problémem však zůstává, že jejich znalosti v dané oblasti nemusí dosahovat předpokládané úrovně. Za internetovou adresou se totiž dokáže skrýt i naprostý laik, kterého bez přímé konfrontace nemusíte odhalit.

Pokud se domníváte, že postačí celou operaci přenechat na projektantech nebo zednících, tak opak je pravdou. Ve většině případů se na trhu příliš neorientují a k výstavbě si volí materiály od svého dodavatele z důvodu provizní odměny.

Nezáleží na tom, zda máte zájem o nerezové komíny nebo komínové sestavy, ale výběru správného výrobce.

 

Komínové sestavy od výrobců

Komplexní odborné technické informace a poradenství naleznete na webových stránkách každého zkušeného výrobce. Online komunikace je pak plně dostačujícím prostředkem k uzavření efektivní spolupráce.

 

Rychle, přesně a bez výmluv

Seriózní výrobce vám po předložení základních údajů dokáže okamžitě poradit, zda jsou například klasické komínové sestavy tou nejlepší volbou a řešením pro Vámi zamýšlený projekt. Kromě toho vám bez zbytečných odkladů zašle komplexní nabídku s kalkulací a předpokládaným termínem dokončení realizace.

 

Závěrečné tipy k výběru správného výrobce

Zkušený výrobce dokáže svým klientům předložit podrobné informace o nabízených produktech a pomoci vybrat vhodné klasické komínové sestavy. Držte se následujících bodů a minimalizujte riziko případného zklamání.

  • Neobjednávejte si u zprostředkovatele, kde nelze dohledat původ výroby.
  • Preferujte výhradně certifikované výrobce z EU s vlastní výrobou.
  • Vyhněte se tuzemským s.r.o. se základním kapitálem.
  • Chtějte předložit certifikaci na celý komín.
  • Požadujte záruku a popis komínu dle ČSN.

Závěrem vám doporučíme společnost, která by se mohla stát příkladem pro ostatní. Firma Kominy CZ vznikla roku 1998 a patří mezi lídry na tuzemském trhu.

Související příspěvky

Jaké jsou trendy ve světě vchodových dveří?

redakce

Univerzálnosti OSB desek jistě využijete i na vaší stavbě!

redakce

Opěrné zdi z CSB – NATURBLOKu postavíte snadno

redakce