STAVBA

Stavoinvest Group – firma založená na kvalitě

 Firma Stavoinvest Group se zaměřuje především na individuální výstavbu rodinných domů v energeticky úsporných a nízkoenergetických parametrech.  Celkově je tato firma založená na vynikajících schopnostech svých specialistů a zkušených stavbyvedoucích. Stavoinvest Group můžete plně důvěřovat, jelikož pro ně důležitá kvalita, ne kvantita.
Vzorové rodinné domky pro Vás
Stavoinvest Group se specializuje především na stavbu rodinných domů, a proto mají pro Vás připravených více než 1 400 typových projektů. Na jejich stránkách také naleznete fotografie nejoblíbenějších jednopodlažních a dvoupodlažních rodinných domů, které Vám mohou usnadnit Váš výběr. Pakliže chcete provést úpravy podle vlastních představ, nikdo Vám v tom samozřejmě nebrání a firma Stavoinvest Group bude respektovat Vaši jedinečnost. Výhodou je i to, že pro Vás provedou úpravy projektů dle Vašich představ zcela zdarma.

 

 
Vzorový dům Plzeň – Bílá Hora
Co Vám může hodně pomoci při představě o rodinném domku od firmy Stavoinvest Group? Návštěva jejich vzorového domu v Plzni na Bílé Hoře. Tento vzorový nízkoenergetický dům je postaven z Europanelu, který při stavbě přináší řadu předností, mezi které patří například zrychlení a zefektivnění Vaší stavby. Vzorový dům má hotovou fasádu i se zateplením a obsahuje plně vybavenou koupelnu, položené podlahy, schodiště a zabudovaná topná tělesa. Pokud si tedy nevíte rady, nebo se chcete přijet podívat jen ze zvědavosti, jste vítání s otevřenou náručí.

Více informací naleznete na www.stavoinvestgroup.cz.

 


Související příspěvky

Zakrývací plachty jsou praktickou pomůckou do každé domácnosti

redakce

Stavoinvest Group, firma založená na kvalitě a zkušenostech

redakce

Kde najdete kompletní sortiment dřeva pro dřevostavby?

redakce