STAVBA

Tepelné čerpadlo zajistí teplo v domě a ušetří váš čas

Mrazivé teploty letošní zimy nás trápí teprve pár týdnů a mnoho majitelů domů už s nadějí vyhlíží jaro. Mít doma teplo je základem pro pohodlné fungování a pokud máme ještě kotel na tuhá paliva, často to znamená i několikrát denně jít přiložit a neustále tak muset být v pohotovosti. Tepelná čerpadla jsou téměř bezúdržbová a zbaví vás starostí s teplem.

Různá omezení a zákony navíc pomalu ukončují možnost topit si uhlím a do popředí se tak dostávají spíše jiná řešení. To vše z jednoduchých důvodů, ochrana životního prostředí i úspora nákladů. Velmi oblíbená jsou tak tepelná čerpadla – bez práce, bez neustálého přikládání a kontroly kotle, v noci nebo pravé poledne, stále je v domě příjemně teplo.

Ideální je kombinovat tepelné čerpadlo s velkoplošným podlahovým topením. Právě podlahové řešení dokáže zjednodušit život – má samoregulační schopnost, v zimě topí, v létě může chladit a zpříjemnit Vám tak pobyt doma. Další výhodou je možnost předehřívat vodu, a tím ušetřit nemalé peníze.

Pro instalaci je vždy lepší obrátit na profesionály s patřičnými zkušenostmi. Máte tak záruku, že vše proběhne bez problémů a nebudete muset ani v budoucnu řešit neočekávané komplikace způsobené chybou v činnosti.

Česká společnost REVEL je na trhu více než 25 let, disponuje vlastní projekční kanceláří a je zárukou kvalitní práce řemeslníků s letitou praxí v oboru. Dokáže pro Váš dům navrhnout a zajistit vhodné komplexní nebo dílčí řešení – podlahové topení s možností chlazení, tepelné čerpadlo, přípravu teplé vody, rozvody vody i rekuperaci. Vy si tak můžete zimu užívat se všemi krásami, které nabízí.

Související příspěvky

Baterie do aku nářadí – konec složitého shánění

redakce

Readymat prohlubuje spolupráci s Profi am Bau

redakce

Na práci na vaší stavbě ještě stále není pozdě

redakce