STAVBA

Stavební pouzdra pro moderní a pohodlné bydlení

Klasickým dveřím už pomalu zvoní umíráček. Úspěšně je totiž začínají nahrazovat o mnoho praktičtější a designově zajímavější zasouvací dveře. Objevte i vy jejich kouzlo.

 

 

Proč zasouvací dveře?

Zasouvací dveře mají oproti klasickým dveřím hned několik výhod. Tou nejvýraznější je jejich praktičnost. Dveře totiž jednoduše zasunete do stavebního pouzdra – tedy již žádné neustále otvírání a zavírání, opravování kliky apod. Snadná je i montáž zasouvacích dveří. Stačí instalovat stavební pouzdro a tím celá instalace nových dveří končí. Instalovat stavební pouzdro proto zvládne každý domácí kutil!

Stavební pouzdra JAP

Výborným řešení jsou špičková stavební pouzdra JAP, která lze instalovat do sádrokartonu i do klasické cihlové zdi. Stavební pouzdra JAP jsou vysoce variabilní. Stavební pouzdro JAP umožňuje pořídit si jednokřídlé, i dvoukřídlé dveře, takže záleží pouze na vašich potřebách.     

                                 

                                           

Stavební pouzdra JAP mají ještě jednu obrovskou výhodu. Standardně je stavební pouzdro vyráběno o výšce 1970mm a 2100mm. Stavební pouzdra JAP lze ale mít i v atypickém provedení.

Široká nabídka na jednom místě

Široký výběr stavebních pouzder najdete ve specializovaném internetovém obchodě vase-pouzdra.cz. Pouzdra JAP jsou k dispozici v několika kategoriích. V nabídce jsou pouzdra JAP v provedení Standard – tato pouzdra JAP jsou určena pro jednokřídlé dveře o hmotnosti až 40 kilogramů. V nabídce jsou i stavební pouzdra JAP Komfort – vhodná především do obývacích pokojů, hal, jednacích síní nebo jídelen. Vybírat můžete i pouzdra JAP v provedení UNIBOX, díky kterým elegantně vyřešíte zavírání dvou pokojů vedle sebe. Čtvrtým typem jsou stavební pouzdra Paralel, která jsou určená především pro uzavírání širokých průchodů. Z nabídky si určitě vyberete.

Stavební pouzdra JAP najdete na www.vase-pouzdra.cz.

Související příspěvky

Jakými způsoby je nejlepší zabezpečit střechu před poškozením větrem?

redakce

Překvapily vás nečekaně vysoké výdaje na vytápění i při letošní poměrně mírné zimě?

redakce

Proč jsou zpět v oblibě srubové domy?

redakce