Search

Plastbetonové podlahy se hodí do rodinných domů i průmyslových staveb

V kancelářských prostorech, skladových halách, průmyslových zařízeních, ordinacích, ba dokonce i rodinných domech se do popředí prodírají průmyslové podlahy, které se vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností. Jednat se může o podlahu epoxidovou, plastbetonovou či polyuretanovou. Jestliže jste se doposud s ani jedním pojmem nesetkali, v následujících řádcích vám představíme alespoň jeden z nich.

Pokud přemýšlíte nad některou z průmyslových podlah, zřejmě vás zaskočí neskutečné množství typů, které obchodníci nabízí. Rozhodnout byste se měli především podle toho, jaké nároky na podlahy máte, neboť jednotlivé materiály se liší fyzikálními a mechanickými vlastnostmi. Jiné se hodí do kanceláří, jiné do potravinářských provozoven. Plastbeton však vyniká, protože zvládne i zátěž vysokozdvižných vozíků.

 

Plastbetonové podlahy pro velkou zátěž

S vysokou zátěží si poradí plastbetonové podlahy, přičemž tato podkladová vrstva je odolná a rovná. Jestliže se v pokládce průmyslových podlah nevyznáte, doporučujeme svěřit práci do rukou odborníků, kteří mají letité zkušenosti.

Pod plastbetonovým materiálem se skrývá sypká směs epoxidu a křemičitého písku. Směs se nanáší ručně, a tak trpělivost, zručnost a pečlivost jsou žádoucími vlastnostmi člověka, který realizaci podlahy provádí. S klidným svědomím je můžete zvolit do výrobních dílen, skladů, hal a garáží.

 

Oprava betonové podlahy plastbetonem

Pokud už podkladovou vrstvu máte z betonu, nicméně značně poškozenou, oprava může být provedena právě plastbetonem. Dojde ke srovnání podlahy, zakrytí prohlubní a trhlin. Jakmile je v místnosti plastbeton, potom se ještě budete rozhodovat nad finální vrstvou, kterou může být například litá epoxidová podlaha.

Podrobnější informace najdete na webové stránce www.weplast.cz, tedy společnosti WEPLAST, jež má v dané oblasti dlouholetou praxi.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *