Search

Pro stavby je kvalitní hydroizolace velice důležitá

V současné době majitelé starších rodinných domů se pouští do rekonstrukce, protože za posledních deset let se výrazně změnily technologie používané ve stavebním průmyslu. Většinou bývá nevyhovující hydroizolace, která je však pro budovy velice důležitá, neboť zabraňuje nežádoucímu průniku podpovrchové vody.

Pokud se řekne hydroizolace, měli byste si představit souvislou neprodyšnou vrstvu tvořenou voděodolnými materiály na bázi asfaltů či plastů.

 

Hydroizolace má široké uplatnění

U špatně provedené hydroizolace dochází k tomu, že voda proniká ke konstrukci a zkracuje tak její životnost. Uvnitř budovy je potom zvýšená vlhkost, což způsobuje spoustu dalších problémů. Hydroizolační materiál separuje podzemní část stavby od ostatního terénu, ale používá se také pro izolaci vodorovných střech, balkonů či teras. A v neposlední řadě nachází uplatnění v koupelnách, kde se drží stále velká vlhkost, čemuž je nezbytné přizpůsobit i samotnou místnost.

 

Na koho se v této oblasti obrátit?

Jestliže budete hledat specialistu, který působí na poli hydroizolace a hydroizolačního materiálu, doporučujeme obrátit se na společnost Izolace Slavík. S více než pětadvacetiletými zkušenostmi patří mezi přední odborníky na dodávku a montáž PVC fólií. Zbaví vaše stavení vlhkostí, k čemuž používá kvalitní fólie vyrobené z měkčeného PVC. Právě tento druh materiálu slibuje dlouhou životnost, stoprocentní voděodolnost a vysokou odolnost vůči teplotám.

Společnost působí ve východních Čechách a sídlí konkrétně v městě Polná na Vysočině. Uspokojí tedy zákazníky především z této lokality a blízkého okolí. Dveře mají otevřené i klienti z Jihlavy a Žďáru nad Sázavou.

Zajistěte rodinnému domu či průmyslové budově správnou hydroizolaci, čímž prodloužíte zároveň jejich životnost.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *