STAVBA

Montované domy na klíč: Bydlení na míru, které přináší řadu výhod

Chystáte se opustit nájemní bydlení, případně vám už třeba nevyhovuje byt, který nestačí vašim prostorovým nárokům? Pak je čas uvažovat nad pořízením vlastního rodinného domu. Možností, jak toho docílit, je celá řada. Velmi efektivním a efektním řešením je realizace certifikovaného montovaného domu na klíč.

Začlenění moderních prvků a systémů

Z hlediska kvality jsou montované dřevostavby na klíč jednoznačně vyhovující, pokud jde o nároky na moderní bydlení v 21. století. Jejich ohromnou výhodou je fakt, že vám nový domov vytvoří specializovaná firma přímo na míru, tedy dle vašich požadavků, potřeb a finančních možností. Ještě před samotnou realizací si ujasníte dispoziční členění objektu, dále pak rovněž materiály, které mají dominovat, technologické postupy a systémy. Spolehlivá firma vám zaručí potřebnou preciznost provedení, a to za rozumných finančních podmínek. Samozřejmostí je plná certifikace.

Časová úspora

Moderní montované domy na klíč se dají postavit velmi rychle. Tím, že se jedná o dřevostavby, trvá realizace zakázky maximálně pár měsíců, což je dosti značný rozdíl oproti klasickým zděným rodinným domům, jejichž výstavba často trvá rok a déle.

Minimum papírování

Mnohdy je při stavbě domu nutné překonat řadu administrativních úkonů. Spojíte-li se však s renomovanou firmou, jež má se stavbami certifikovaných montovaných domů na klíč dostatečné zkušenosti, čeká vás výrazně méně papírování.

Na koho se obrátit?

Montované domy na klíč provádí kupříkladu společnost J. Group – dřevostavby Plzeň. Společnost má dlouholeté zkušenosti. Kromě možnosti výstavby na klíč nabízí také řešení v podobě výběru nového bydlení z katalogu. Abyste věděli, do čeho jdete, zajišťuje firma možnost návštěvy vzorových domů, případně je dokonce možné si sjednat prohlídky u majitelů, jimž už společnost rodinný dům v minulosti postavila. Kompletní informace naleznete na www.jgroup.cz.

Související příspěvky

Reflexní podstřešní pojistné hydroizolace a reflexní parozábrany

redakce

Chcete stát na kvalitě? PROFI am BAU CM, spol. s r.o., Vám jistě pomůže

redakce

Nyní můžete stavět a zároveň zateplovat!

redakce