Search

Vitální broušená cihla EVOTON® je ideální volbou pro vaši stavbu

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Tedy v případě, pokud i vy chcete svůj dům postavit z materiálu, který nejenže dlouho vydrží, ale přinese vám i značnou úsporu. Vitální broušená cihla EVOTON® totiž přináší do světa stavebnictví nové vlastnosti, které rozhodně stojí za pozornost!


Špičková německá kvalita!

Cihly s výjimečnými vlastnostmi EVOTON® přináší na český trh společnost Readymat s.r.o., která spolupracuje s významnou německou firmou TGF Ferdinand ERBERSDOBLER, z jejíž dílny špičkové cihly jménem EVOTON® pocházejí.

Efektivní izolace zajištěna!

Vitální broušená cihla EVOTON® vyniká především tím, že je v jejích dutinách přímo zabudovaná minerální vata Rockwool. Díky tomuto řešení není nutné řešit dodatečné zateplení objektu, což se vyplatí především z finanční stránky. Pokud totiž postavíte z cihel

EVOTON®, nemusíte již provádět dodatečnou vnější izolaci. Cihlové bloky EVOTON® jsou jednoduše vhodné ke stavbě nízkoenergetických a pasivních domů. Díky minerální vatě mají cihly také vynikající zvukově izolační vlastnosti. Cihla EVOTON® je navíc nehořlavá a paropropustná. Vodu cihly EVOTON® odvádí díky jedinečné kapilární struktuře cihlového střepu a speciální hydrofobní úpravě minerální vaty Rockwool. Při manipulaci stavebníci jistě ocení jejich nízkou hmotnost a tím taky rychlou a přesnou zpracovatelnost.  

          evoton2 (5K)  ecoton (8K)  ecoton_aku (6K)

Příjemná cena pro každého

Další velmi ocenitelnou vlastností cihel EVOTON® je fakt, že je možné je mít za velmi příjemnou cenu. Firma Readymat s.r.o. ochotně a pružně zpracuje na základě vaší poptávky individuální a cenově zajímavou nabídku.V  sortimentu společnosti Readymat s.r.o. najdete kromě špičkových cihel EVOTON® i řadu dalších stavebních materiálů, které jsou stejně efektivní.

{gallery}ready{/gallery}

Více informací a kompletní nabídku najdete na www.cihly-ecoton.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *