TIPY

Prodej montovaných hal pro parkovací stání vozového parku a techniky

Potřebujete získat rychle a cenově výhodně kryté parkovací stání pro vozový park nebo těžkou zemědělskou techniku? Montované haly jsou ideálním řešením pro tento typ využití!

Krytá parkovací stání té nejvyšší kvality

Potřebujete rychle a dlouhodobě uskladnit vozový park vaší firmy nebo schovat před nepřízní počasí například výrobní linku? Pro tyto účely jsou skvělým řešením montované haly. Obraťte se na svého zkušeného obchodního partnera, který má s plánováním, výrobou, realizací a následným servisem plachtových hal mnohaleté zkušenosti. Firma Haly Jabor se specializuje na prodej montovaných a plachtových hal všech druhů a právě pro vás připraví projekt šitý na míru tak, aby vaše technika zůstala po celou sezonu chráněná před nepřízní počasí.

Výhody mobilních skladových hal

Montované a plachtové haly nabízejí široké možnosti využití. S oblibou je využívá celoročně celá řada firem podnikající v oblasti obchodu a služeb, výroby, průmyslu i zemědělství po celém světě. Haly vynikají dlouhou životností, pevností, odolností a snadnou montážní/demontáží. Montované a plachtové haly nepotřebují pevné základy. Pro stavu stačí předem upravený rovný povrch, na který se připevní ocelová konstrukce a instaluje vysoce odolná plachta.

Flexibilita montovaných hal

Montované haly jsou velmi flexibilní. Lze jimi velmi snadno přistavět nový skladový prostor nebo výrobní hala k již stávající montované nebo zděné stavbě. Díky konstrukci se ideálně přizpůsobí vzhledu již stávající stavby. Haly které prodáváme jsou robustní, s odolnou konstrukcí. Potaženy jsou kvalitní plachtou, jež spolehlivě obstojí za nepříznivých rozmarů počasí. Plachty lze doplnit o vámi požadovaný potisk, který může obsahovat logo, telefonní číslo i reklamní texty. Naše montované haly stavíme i do vysokohorských oblastí, kde především v zemědělství slouží pro uskladnění těžké zemědělské techniky a ustájení zvířat na pastvinách pro jejich ochranu před větrem, sněhem a deštěm.

Typy montovaných hal

Svým zákazníkům nabízíme široké množství typů montovaných hal, které vycházejí ze třech základních tvarů. Jsme dodavateli montovaných hal se sedlovou, obloukovou nebo rovnou střechou. Všechny typy hal upravíme dle stávající zástavby tak, aby nerušili výsledný vzhled okolní zástavby nebo postavíme halu podle vašich představ. Velikost haly si můžete určit přesně podle vašich požadavků a do budoucna je možné halu snadno měnit. K prodeji nabízíme haly od několika metrů po velké výrobní haly. V nabídce máme montované haly s opláštěním izolovaného trapézového plechu, bez bočního opláštění, s plachtovým opláštěním. Všechny haly lze snadno rozdělit praktickou zástěnou, v případě potřeby demontovat a použít na jiném místě.

Získejte nové kryté parkoviště

Potřebujete získat nové kryté stání pro vaše výrobní nebo zemědělské stroje? Nezatěžujte přírodu stavbou zděné garáže. Montované haly jsou dlouhodobou investicí, která v porovnání se zděnou konstrukcí nevyžaduje pevné základy a je možné halu kdykoliv dle potřeby upravit, rozšířit nebo použít na novém místě. Kontaktujte nás a získejte bližší informace o své nové montované hale na webu HalyJabor.cz.

Související příspěvky

Akční nabídka nábytku od mipik.cz

redakce

Rychlý internet a internetová televize? Nespoléhejte jen na největší hráče!

redakce

Sušička šetří práci, čas i energii

redakce