TIPY

Hledáte nemovitost v Praze 5? Nebuďte na to sami!

Najít dnes dobré bydlení v Praze je téměř nadlidský úkol. Bytů i domů je málo, a když už nějaký najdete, tak je šíleně drahý. Není však třeba, abyste se kvůli tomu vzdávali svého snu o bydlení v hlavním městě. Stačí se jen obrátit na profesionály.

Kdo jsou profesionálové na nemovitosti Praha 5 a okolí? Realitní makléři! Reality Prahy 5 vám představí například makléři z RE/MAX Anděl!

Proč platit služby makléře? Důvodů je mnoho

RE/MAX Anděl je renomovaná realitní kancelář v lokalitě Prahy 5, o které jste určitě slyšeli. Všichni zájemci o bydlení vědí, že existují realitní kanceláře, přesto mnozí raději pátrají na vlastní pěst. Proč? Chtějí ušetřit. Už však nepřemýšlí nad tím, že realitní kancelář by nejspíš byla schopná jim sehnat lepší bydlení – v lepší lokalitě, hezčím stavu, za nižší cenu.

Jakou provizi si účtují realitní kanceláře za vyhledání nemovitosti na Praze 5? Provizi makléři platí kupující, tedy vy. Smlouvu o její výši sepisujete hned na začátku. Je však nutné podotknout, že platíte pouze v případě, kdy makléř skutečně zprostředkuje prodej domu Praha 5, tedy ve chvíli, kdy vám najde bydlení.

Za co všechno realitní kanceláři platíte?

V prvé řadě za to, že bude za vás hledat nabídky na domy a byty na Praze 5. Pokud jste se už pokoušeli o hledání na vlastní pěst, jistě víte, kolik času tohle všechno zabere. Pak se ozvete a zjistíte, že před vámi už se ozvalo pět dalších zájemců, celý ten čas jste tedy ztratili zbytečně. Nic takového se vám s realitní kanceláří nestane.

Také se můžete spolehnout, že vám makléř nabízí pouze nemovitosti na Praze 5 dle vašich požadavků a představ. Makléř domy prověřuje, účastní se i prohlídek, zastupuje vás a vaše zájmy, abyste byli spokojení. Nabízí vám také možnost úschovy peněz u advokáta, zařídí za vás veškeré formality.

Byt nebo dům si kupujete párkrát za život, mnohdy jenom jednou. Neváhejte tedy zaplatit za služby realitní kanceláře, vyplatí se to.

Související příspěvky

S koupí nemovitosti pomůže nový realitní portál CINCINK

redakce

Proč bydlet v dřevostavbě?

redakce

Jak vybrat venkovní dlažbu

redakce