STAVBA

Materiál budoucnosti pěnové sklo REFAGLASS zaznamenalo obrovský úspěch

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pěnové sklo REFAGLASS, které je označováno za materiál budoucnosti a o jeho kvalitách se přesvědčila již řada majitelů nemovitostí, má za sebou velký úspěch. Pěnové sklo bez konkurence uspělo v tepelných izolacích na veletrhu Dřevostavby, který se konal od 23. do 26.2.2012 v Praze.

Bezkonkurenční zájem

Prezentační stánek společnosti RECIFA a.s., která pěnové sklo REFAGLASS vyrábí, navštívil během veletrhu velký počet zástupců stavebních firem i investorů a na veletrhu se prodalo neuvěřitelných 3.500 m3 pěnového skla REFAGLASS. Sami návštěvníci potom označili pěnové sklo REFAGLASS za materiál budoucnosti.

Revoluční izolace

Pěnové sklo je totiž novým – revolučním způsobem efektivní izolace základových desek domů. REFAGLASS je vyrobeno ze stoprocentně recyklovatelného skla, a právě díky tomu má jedinečné vlastnosti. Vyznačuje se velkou nosností, nenasákavostí, odolností proti mrazu, nehořlavostí a navíc je maximálně odolné vůči vnějším materiálům.

Konkurence poražena

Pěnové sklo REFAGLASS má oproti klasickým způsobům zakládání hned několik výrazných výhod. První z nich je vysoká schopnost izolace. U základových desek, které jsou izolované pěnovým sklem REFAGLASS, nedochází průchodu chladu do konstrukce stavby a není tak ovlivňována vnitřní teplota objektu. Pěnové sklo funguje také jako efektivní drenáž a zabraňuje pronikání vlhkosti. Dokáže tak výrazně snížit náklady na vytápění. Výraznou vlastností je i snadná manipulace a provádění prací. Pro zakládání s pěnovým sklem totiž není nutné budovat hluboké základy – opět se tedy šetří náklady – tentokrát na provádění prací.

Použít se dá téměř všude

Pěnové sklo REFAGLASS je vhodné nejen pro rodinné domy, ale své uplatnění najde i realizaci podzemních i inženýrských staveb, střešních systémů a hodí se také pro dopravní stavby.

Více informací najdete na www.penove-sklo.eu.

Související příspěvky

Naměřen rekordní Blower-door!

redakce

Inovativní interiérová barva a omítka pomáhá v čištění vzduchu v místnosti

redakce

Chystáte se na stavbu rodinného domu? Nechte se inspirovat

redakce