STAVBA

Jak se staví s LIVETHERM

LIVETHERM jsou speciální zdící prvky, které jsou skvělým řešením pro výstavbu domů i jiných objektů, protože se vyznačují hned několika uživatelsky přívětivými vlastnostmi. Jaké to jsou? Jak se staví LIVETHERM?

Izolace, lehkost a další

Zdící prvky LIVETHERM jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který je původce jejich unikátních vlastností, mezi které patří: vysoká teplená i zvuková izolace, absolutní zdravotní nezávadnost, vysoká nosnost nebo i nízká hmotnost. Především díky nízké hmotnosti je stavba pomocí zdících prvků LIVETHERM snadná a výsledek je maximálně efektivní.

Stavba rychle a přesně

Stavba jde díky zdícím prvkům LIVETHERM velmi rychle. Díky speciálním tvarům je dosaženo maximální přesnosti. Prvním krokem stavby je přesné zaměření a vytvoření pevných základů. Na založení zdiva je používána speciální malta ZM10, která je součástí dodávky zdících prvků LIVETHERM. Rychle vytvrzující působení speciální malty potom umožňuje kladení přesných tvárnic po cca 5 – 30 minutách od zahájení prací. Tvárnice se poté jednoduše urovnávají pomocí gumové paličky a vodováhy nebo latě.

Od rohu

Vlastní zdivo se začíná stavět v rozích objektu aby byla zaručena maximální přesnost. Tvárnice jsou pokládány do připraveného maltového lože a jejich přesná poloha je opět upravována pomocí gumové palice srovnáním do zednické šňůry. Speciální rohové tvárnice nebo tvárnice k dělení potom umožňují zdění bez dozdívek u rohů, koutů, otvorů i meziokeních pilířů.

Důležité zateplení

Stavbu je nutné také náležitě zateplit. U zdících prvků LIVETHERM je jako teplená izolace přikládán extrudovaný polystyrén, který zajistí maximální komfort.

Využití kdekoliv

Využití zdících prvků LIVETHERM nemá žádné omezení. Použít se mohou pro výstavbu rodinných domů, vil, bytových domů a vhodné je i jejich využití pro průmyslové stavby nebo pro stavby občanské vybavenosti.

Více informací o speciálních dících prvcích LIVETHERM naleznete na www.betonstavby.cz.

 


Související příspěvky

Jaké výhody přináší obklady z umělého kamene

redakce

Jak na kutilské zlepšováky?!

redakce

Jak v Praze vybrat spolehlivého dodavatele stínících systémů?

redakce