STAVBA

Komínové systémy – přehledný výběr, dobrá rada i příjemná cena

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Vybrat komín není zrovna jednoduchá záležitost. Bez odborné pomoci byste se do toho radši neměli pouštět. Pokud zrovna stavíte nebo renovujete a budete stavět komín, obraťte se na Komíny Stadreko, rozhodně se to vyplatí.


Maximálně bezpečené komínové sestavy

Společnost Komíny Stadreko připravila v první řadě jedinečný a přehledný výběr komínových sestav. Společnost nabízí maximálně bezpečné a velmi odolné certifikované komínové systémy Stadreko ve třech průměrech – 200, 180 a 160mm. Komínové systémy mají třísložkový systém, šamotové vložky a jsou izolovány špičkovou izolační vatou Rockwool a keramzitbetonovými tvarovkami. Nabízené komínové systémy je možné použít pro kamna, krby, kotle a spotřebiče na pevná paliva, na plyn a na kapalná paliva.

Zvolte si délku

Každý dům vyžaduje jiné řešení, proto společnost Komíny Stadreko nabízí komínové sestavy od 4m délky až do 14m délky. Stačí si pouze vybrat požadovanou délku. S komínovými sestavami se nemůžete mýlit, všechny Komíny Stadreko totiž splňují veškeré požadavky a normy EU, nezbytné pro revizi a vydání kolaudačního rozhodnutí!

Komíny v různých provedeních

V nabídce společnosti samozřejmě nechybí ani samostatné komíny s ventilační šachtou v různých rozměrech. Samozřejmě, že můžete vybírat i jednotlivé díly komínů.

Více informací najdete na www.webareal.cz/komin

Související příspěvky

Co dělat, když svou novostavbu nemůžete napojit do kanalizace?

redakce

Izolace, která vám sníží náklady za vytápění až o třetinu

redakce

Opěrné zdi z CSB – NATURBLOKu postavíte snadno

redakce