STAVBA

Profi omítky pro dokonalý vzhled Vaší stavby

Krásně vypadající dům chce mít každý. Nyní ho můžete mít i vy. Stačí se podívat na nabídku jedinečných omítek Profi od společnosti PROFI am BAU CM, spol. s r. o..

 

Zaručená funkčnost a životnost

Nezbytným předpokladem pro dlouhodobě bezvadný vzhled Vašeho domu je použití kvalitních omítkových a maltových směsí. Suché omítkové a maltové směsi PROFI jsou proto vyráběny výhradně z přírodního vápence, který je  prokazatelně nejvhodnější surovinou  pro omítky.

 

 

Široký výběr

Společnost PROFI am BAU CM nabízí několik typů omítek. V nabídce naleznete vápenosádrové omítky, které jsou například schopny absorbovat dočasně zvýšenou vlhkost v interiéru a následně ji uvolňovat zpět. Dále také vápenocementové omítky. Jedná se o nejpoužívanější omítky, které se vyznačující velmi dobrou zpracovatelností a univerzálností svého použití. Třetím typem jsou cementové omítky. Ty díky zvýšenému obsahu cementu nacházejí  uplatnění především v namáhaných prostorech jako jsou sklepy, dílny, soklové zdivo atd. a dále jako jádrová omítka pod těžké obklady.

Speciální omítky pouze od PROFI am BAU CM

PROFI am BAU CM má v nabídce i speciální omítky s jedinečným vlastnostmi. Jsou to sanační omítky, které jsou určeny na vlhké a prosolené zdivo. Druhou specialitou jsou omítky Faradayus. Aplikací omítek Faradayus se dosáhne bezpečné ochrany před škodlivými účinky elektrosmogu.

 

Pokud se chcete o omítkách od PROFI am BAU CM dozvědět více, podívejte se na nabídku na www.profiambau.cz . Naleznete zde i další produkty.

 


Související příspěvky

Řízení výstavby budov s novou projektovou kulturou

redakce

Srub postavíte snadno

redakce

Před přestavbou podkroví myslete i na půdní schody Fakro

redakce