STAVBA

Hizol s.r.o. – specialista na provádění efektivní hydroizolace

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Zabránit průsaku vody může být někdy velký problém. Pokud i vy bojuje s průsakem vody (nezáleží na tom, jestli v případě terasy, střech nebo i bazénu) obraťte se na odborníky ze společnosti Hizol s.r.o.


Pomůžou profesionálně!

Společnost Hizol s.r.o. se prováděním hydroizolací zabývá již řadu let. Nyní používá nejmodernější technologie a postupy, které jsou zárukou toho, že díky jejich práci zabráníte průsaku vody jednou provždy. K efektivní hydroizolaci totiž používají speciální folii ALKORPLAN. Tato folie je vyrobena speciální metodou a je tvořena měkčeným PVC. Právě tento materiál je zárukou její extrémní odolnosti a výdrže. Folie ALKORPLAN může být vystavena přímým atmosférickým vlivům a namáhání v rozmezí od -30°C až do +80°C. Takže ji lze instalovat za každého počasí. Společnost Hizol s.r.o. pracuje převážně s fólií v základní šedé barvě, ale lze dodat i fólii v jiném barevném provedení.

Kde ALKORPLAN pomůže?

Hydroizolaci pomocí folie ALKORPLAN lze provést téměř kdekoliv. Využít se dá při rekonstrukci ale i při novostavbě. Díky folii lze zabránit průsaku vody plochých i šikmých střech, teras a vodních staveb jako jsou bazény a zahradní jezírka. Společnost Hizol s.r.o. také dokáže účinně vyřešit hydroizolaci kalových nádrží a provést efektivní izolace proti ropným látkám, močovině a podobně.

Více informací najdete na www.hizol.cz

Související příspěvky

Dům jedním tahem: získejte na For Archu slevu na dům a světlovod zdarma!

redakce

Uspořte díky nízkoenergetickým domům!

redakce

Energetickou chudobou jsou nejvíce ohroženi senioři, pomůže zateplení

redakce