STAVBA

Dřevostavba na míru? Správná volba!

Výhody dřevostaveb postavených na klíč? Je jich víc, než si možná myslíte! Jednou z hlavních je krátká doba výstavby. Ani se zkrátka nenadějete a budete bydlet!

Vlastní bydlení bývá jednou z vůbec nejvýznamnějších životních investic, ne-li přímo tou nejvýznamnější. Jak by také ne, většina lidí se kvůli němu zadluží na několik desítek let dopředu. I z toho důvodu je na místě ji patřičně zvážit a neuspěchat.

Cesta za vlastním bydlením

Kde byste chtěli bydlet? V domě, či bytě? V novostavbě, nebo starší zástavbě? Chcete žít na venkově, nebo ve městě? A v jaké lokalitě? Disponujete nějakými úsporami, popřípadě máte uzavřené stavební spoření? To všechno jsou aspekty, které výběr vašeho vlastního bydlení do velké míry ovlivní.

Byt, nebo dům?

Samozřejmě, že není nad vlastní dům se zahrádkou. Ale jaký dům? Dům starší vyžadující rekonstrukci? Kdo kdy rekonstruoval, vám většinou potvrdí, že podruhé by do toho nešel. Postavit si hrubou stavbu na zelené louce? Budete mít čas shánět materiál, řemeslníky a domlouvat s nimi cenu? Nechte si svůj dům raději postavit na klíč!

Výhody domů postavených na klíč

Stavby rodinných domů na klíč mají spoustu výhod. V první řadě se v podstatě o nic nemusíte starat. Zkrátka přijdete k hotovému. Firma, jíž zakázku zadáte, se o vše postará. Uživatelé si také cení rychlosti a nízkých pořizovacích nákladů. Obzvláště pokud se jedná o dřevostavby na klíč.

Krovy do tří týdnů? Ano, jde to!

Krovy vám například společnost Martinice Group (na internetu hledejte pod odkazem rodinné domy dřevostavby) postaví do tří týdnů a hrubou stavbu do šesti. Ani se zkrátka nenadějete a můžete bydlet. A zdravě bydlet, nutno podotknout. V dřevostavbách se opravdu dobře žije. Dřevo skvěle akumuluje teplo a dobře „dýchá“.

Cenově dostupné, a přitom kvalitní

Domy postavené společností Martinice Group, která se již dvě dekády specializuje na stavbu rodinných domů a dřevostaveb na klíč, zkrátka představují opravdu cenově dostupné, a přitom kvalitní bydlení. Na klíč uživatelům dodává montované rodinné domy, ale i víceúčelové haly a další stavby. Designově zajímavé, nízkoenergetické, vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů a za použití nejmodernějších technologií. Svým konstrukčním systémem si je společnost tak jista, že na něj poskytuje nadstandardní pětadvacetiletou záruku. Další záruku kvality snad ani není třeba žádat, nemyslíte? Více informací hledejte na odkazu www.martinicegroup.cz.

Související příspěvky

Podlaha z CETRIS desek nikdy nezklame

redakce

Sháníte do svého domu či bytu vhodnou podlahu? Zvažte plovoucí!

redakce

Jak vybrat správné obklady a dlažbu do koupelny?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.