INSPIRACE

Na nic nečekejte a pořiďte si druhý domov. Chatku z kontejnerů můžete mít hotovou a vybavenou za pár týdnů

Krize způsobená koronavirem nám rozbila plány na cestování a možnost svobodně se rozhodovat, jak trávit volný čas. Vyhlídky na konec roku i první polovinu toho nového jsou nejisté, proto neponechte nic náhodě a vytvořit si vlastní alternativní svět, kam budete rádi utíkat za odpočinkem a klidem. Moderní a udržitelné chatky z kontejnerů nabízejí stoprocentní komfort a vybavení, na jaké jste zvyklí. Pokud máte navíc doma chytrou domácnost, nemusíte ze svého standardu slevovat ani při rekreaci.

Podstatná část z nás žije ve městech, tam, kde pracujeme, studujeme a máme veškeré občanské vybavení. Přesto rádi za odpočinkem unikáme z městských džunglí a míříme do přírody, kde ještě existuje život v čisté podobě. „Po koronavirové pandemii opět zesílila touha Čechů pořídit si tzv. druhý domov za městem, který by fungoval jako bezpečné a klidné útočiště. Zvýšená poptávka po rekreačních objektech se však výrazně propsala jak do cen, tak do kvality nabídky rekreačních nemovitostí na trhu. Vymysleli jsme pro tuto situaci ideální řešení: nabízíme kontejnerovou chatku, kterou si můžete pořídit prakticky hned. Víme, jak dlouhá jsou stavební řízení – a protože nikdo nechce čekat dlouho na věci, které mu mají přinést radost a rozptýlení, zavázali jsme se, že kontejnerové chatky budeme vyrábět do čtyř týdnů,“ říká Tomáš Litavský, zástupce projektu Vyrabimechaty.cz.

Chytrá domácnost, chytrá chatka

„Uzavřeli jsme partnerství se společností Loxone, jejíž technologie považujeme za prémiovou kvalitu na trhu. Jako jediní na trhu nabízíme dva typy chatek, které budou už v základu vybavené chytrou technologií. Znamená to jednoduše to, že každý uživatel si bude moci ovládat nastavení chaty pomocí aplikace v telefonu. Představte si, že na konci týdne opouštíte město a jedete se zrelaxovat na chatu. Díky těmto technologiím si budete moci chatku vytopit nebo naopak zchladit podle libosti ještě předtím, než na ni dorazíte. Aplikace umí také zapnout bojler a nastavit konkrétní teplotu, kterou chcete v chatce udržovatJiž v základní verzi bude možné chatu ovládat pomocí aplikace v telefonu,“ říká Tomáš Litavský. V ceně jsou pohybová čidla, multifunkční vypínače a miniserver.

Pokud byste se na chytré technologie necítili, nevadí. K chatě se můžete chovat tak, jak jste zvyklí, a rozdíl nijak vnímat nebudete. Do budoucna, pokud by se preference změnily, budete mít tu výhodu, že k chytrému řešení budete mít už vše, co potřebujete, k dispozici. Zvlášť je možné také doobjednat chytré osvětlení, numerický zámek a další technologické vychytávky. Záleží na vaší fantazii – pokud jste fandou do chytrých technologií, neexistuje v podstatě nic, co byste nemohli naprogramovat. Vzdálená správa chatky pomocí chytrých technologií je horkou novinkou projektu Vyrabimechaty.cz, který ji od teď umisťuje do všech typů nabízených objektů.

Související příspěvky

RALI Dekor nabízí jedinečný výběr záclon

redakce

Jaká optika je ideální na model AR-15? Poradíme vám!

redakce

Nejvyšší čas na výběr krbů nebo kamen do domácností. Jaké jsou letos IN?

redakce