Search

V Ostravě se zrodilo několik atraktivních developerských projektů!

Ostrava je třetí největší město České republiky s počtem obyvatel okolo 302 000. Už dávno zde nenajdete jen „umouněné“ ulice. Z Ostravy se stává moderní pulzující město plné kulturního života. Každý rok se počet obyvatel zvýší, na což reagují hlavně developerské společnosti. Poptávku po nových bytech se snaží uspokojit v rámci hned několika originálních projektů. Co na nové ostravské byty říkáte vy?

 

Vyšší standardy jsou žádané

Developeři realizovali ve městě hned několik zajímavých projektů. Mezi nejvýraznější novostavby Ostrava patří Nové byty Heřmanice. Jedná se o jeden z největších projektů vůbec, je to uzavřený areál s plochou 32 000 m2. Tvoří ho 15 bytových domů s byty různých velikostí, všechny byly vybudovány ve znamení nejvyššího standardu. Největší mají velikosti 168 m2. Lačnost po luxusu plně uspokojuje také projekt Vítězná residents. Nabízí velkometrážní byty, jejichž přidanou hodnotou jsou rozlehlé terasy, z nichž se rozprostírá úchvatný výhled do okolí.

vystrizek

Speciálně pro rodiny s dětmi

V Ostravě se i navzdory mírně zhoršenému ovzduší v některých částech roku líbí rodinám s dětmi. Pro ně speciálně byly postaveny nové byty Ostrava v projektu Atrium Slezská. Vzniklo celkem 129 bytů, domy jsou uspořádány tak, že vznikl klidný vnitroblok. Ten slouží hlavně jako místo pro hru a relaxaci. Chcete-li bydlet v rodinném domě, zajímejte se o projekt ŘD Hošťálkovice.

 

Jak najít nejlepší byt?

Má-li být vaše bydlení co nejkomfortnější, musíte se zajímat o byty Ostrava a současně o lokalitu, ve které se nachází. Zjistěte si, jak daleko to budete mít do práce a vaše děti do školy, zda jsou v okolí lékaři, obchody aj. Plno zajímavých informací o projektech i lokalitách nabízí portál reby.cz. Prohlédnete si zde i vizualizace a lehce najdete aktuální developerské projekty i v dalších částech ČR.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *