STAVBA

Chcete si postavit dům? Postavte si ho svépomocí …

Chcete si postavit sami ekologický, energeticky nenáročný, dřevěný dům – levně, kvalitně a profesionálně – a nevíte, jak na to? Přinášíme vám jednoduché, levné a profesionální řešení spolu se společností 3Energy.cz s.r.o.

Společnost 3Energy.cz s.r.o. je česká společnost s dlouholetou tradicí, která je na trhu od roku 1998 a věnuje se převážně činnosti tvorby ekologických a ekonomicky nenáročných staveb ze dřeva. Kromě stavby na klíč, vám společnost 3Energy.cz s.r.o. nabízí i široké portfolio služeb při stavbách, které se rozhodnete postavit si svépomocí.

„Naše společnost 3Energy.cz s.r.o.poskytuje dvě různé služby pro zákazníky, kteří se rozhodnou postavit si svůj nový příbytek svépomocí. První možností je kompletní dodávka materiálů a následné zaškolení a poradenství během výstavby, kterou si zákazník realizuje sám. Druhou možností je dodání hrubé stavby, kde si náš zákazník stavbu sám dokončí, “ seznámil nás s filozofií ing. Martina Svobodová, jednatelka společnosti  3Energy.cz s.r.o.

Tím, že zákazník si stavbu postaví svépomocí, za profesionální asistence naší společnosti, získá kvalitní a profesionální stavbu, která je výrazně dostupná široké veřejnosti.

www.3energy.cz

 


Související příspěvky

Postavit dům v krátké době = využít program Rychlé řešení

redakce

ASOCIACE DODAVATELŮ MONTOVANÝCH DOMŮ (ADMD)

redakce

Jak během chladných měsíců ušetřit na nákladech za vytápění?

redakce