STAVBA

Špaletová okna v moderním kabátu

Co je staré, může být i moderní! Důkazem toho jsou špaletová okna z dílny rodinné truhlářské firmy NENADÁL. Špaletová okna od nich překvapí designem i funkčností.

Moderní prvky staré krásy

Špaletová okna z dílny truhlářství NENADÁL jsou určena především do historických objektů, ale své využití najdou i v případě objektů, které leží v památkových zónách. Vyrobit něco nového, aby to vypadalo jako něco starého, není zrovna jednoduché. Odborníci z truhlářství NENADÁL to ale umí. Okna vyrábí jako věrné repliky stávajících oken s maximální přesností. K výrobě špaletových oken používají moderní prvky, které jsou zárukou vysoké funkčnosti oken. Všechny použité materiály na oknech jsou samozřejmě certifikovány a schváleny zkušebnou!

  •          

Umí mnohem více

Truhlářství NENADÁL ale nabízí mnohem více než jen specialitu v podobě špaletových oken. Specializují se také na výrobu i montáž interiérových, protipožárních a vstupních dveří a oken. V jejich nabídce najdete také dřevěný nábytek v různém provedení. Objednat si můžete také například pergolu nebo realizaci zimní zahrady…zkrátka vše, co jde vyrobit ze dřeva…Dočkáte se maximální kvality!

Pokud chcete kvalitu ze dřeva, obraťte se na truhlářství NENADÁL.

Více na www.nenadal.cz.

Související příspěvky

Bako nace rima Vestibulum ante ipsum primis

redakce

RECIFA a. s. úspěšně otevřela další prodejní místo – tentokrát na Slovensku

redakce

Stolní pily a hoblovky patří do každé truhlářské dílny

redakce