INSPIRACE

Vinylové podlahy Wineo DESIGNline vnesou do interiéru dotek luxusu

Vinylové podlahy jsou novodobou podlahovou krytinou, která se stále častěji „zabydluje“ v našich domácnostech. Pokud sníte o exotické nebo luxusní podlaze, svěřte se do rukou výrobce vinylových podlah wineo® DESIGNline. Jaké kolekce vám tento výrobce přináší a jaká podlaha bude tou pravou do vašich místností?

 

Vinylové podlahy v imitaci dřeva, kamene a dlažby

Podlahy Wineo DESIGNline – to je široká nabídka podlah, které budou splňovat vaše představy. Tyto nadčasové vinylové podlahy dokážou jednu neuvěřitelnou věc: imitovat dřevěnou podlahu, kámen a dlažbu. Zakoupíte je v různých formátech a s rozlišnými povrchy do každého interiéru – i do komerčních prostor. Uchvátí vás svým elegantním designem, měkkostí a odolností proti opotřebení.

 

Vytvořte v místnostech útulnou atmosféru

Vinylové podlahy Wineo DESIGNline jsou chráněny kvalitní PU vrstvou. Z toho důvodu je neponičí ani vaši domácí mazlíčci s ostrými drápky. V místnosti vytvářejí příjemnou akustiku a můžete je dokonce instalovat na podlahové topení. Pokud na nich vylijete tekutinu, nic se neděje: vinylové podlahy jsou odolné vůči vlhkosti a vodě a snadno z nich setřete případné nečistoty a prach.

https://www.supellex.cz/vinylove-podlahy-wineo-designline-400-xl

 

Kolekce DESIGNline 400

A jaké kolekce vinylových podlah vám přináší výrobce wineo® DESIGNline? Vybírat můžete z osmi neotřelých kolekcí, které pozdvihnou a zútulní každý interiér. V kuchyni, ložnici, obývacím pokoji, koupelně a dětském pokoji se bude skvěle vyjímat plovoucí podlaha z kolekce DESIGNline 400 s 28 jedinečnými dekory. Po položení podlahy rázem získáte pocit, jako byste chodili po kamenné nebo dřevěné podlaze.

 

Kolekce DESIGNline 400 XL

Nemusíte zůstávat pouze u malých formátů. Tento německý výrobce pro vás přichystal kolekci velkoformátových vinylových podlah DESIGNline 400 XL ve 12 dekorech. Podlaha se rázem stane dominantou vašeho domova a bude působit robustním domem. Můžete si být jisti, že nejen tato kolekce, ale i všechny ostatní jsou bez ftalátů, čímž se řadí mezi ekologické podlahy.

 

Kolekce DESIGNline 600 a DESIGNline 600 XL

Wineo DESIGNline neustále rozšiřuje svou nabídku, čehož je důkazem nová kolekce DESIGNline 600 se 14 dekory dřeva a 4 dekory kamene. Jestliže dáváte přednost velkému formátu, potěší vás kolekce DESIGNline 600 XL s 10 dekory dřeva a 4 dekory kamene v XL formátu. Vinylové podlahy můžete celoplošně nalepit nebo je položit plovoucím způsobem. Záleží, co vám bude více vyhovovat.

https://www.supellex.cz/vinylove-podlahy-wineo-designline-600-xl

 

Kolekce DESIGNline 800 a DESIGNline 800 wood, stone XL

To ale nejsou všechny kolekce od výrobce Wineo DESIGNline. Zakoupit od něj můžete vinylovou podlahu z kolekce DESIGNline 800 v 9 atraktivních dřevěných dekorech s autentickou strukturou dřeva, zkosenými hranami a špičkovým povrchem. Z toho důvodu naleznou využití zejména v komerčních prostorech. I v tomto případě německý výrobce představil světu velkoformátovou kolekci DESIGNline 800 wood, stone XL s 9 dřevěnými dekory a 10 dekory kamene.

 

Kolekce DESIGNline 800 tile a DESIGNline 800 craft

Toužíte po výjimečné vinylové podlaze a chcete si z ní sestavit vlastní obrazec nebo šachovnici? S kolekcí DESIGNline 800 tile L, XL, XXL to bude snadné a zábavné! Objednejte si díly z nové kolekce s 8 vzájemně kombinovatelnými dekory v různých formátech. Spokojeni budete také s kolekcí DESIGNline 800 craft s 6 designovými dekory a s možností pokládky lepením. Je libo retro styl nebo parketovou klasiku? S touto kolekcí dosáhnete požadovaných výsledků.

Z kolekcí od německého výrobce Wineo DESIGNline si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci – přesvědčte se na vlastní oči, že každá kolekce si zaslouží vaši pozornost!

Doporučujeme vám navštívit naše showroomy v Praze, Brně, Plzni,  Ostravě a Velké Bíteši, kde najdete velký výběr této vinylové podlahy.  Rádi vám tam s výběrem a realizací odborně poradí naši pracovníci.

Více informací a inspiraci najdete také  na: https://www.svetpodlah.cz/

Související příspěvky

Nová éra ve vysávání

redakce

Ratanový nábytek od Axin Trading zaujme

redakce

Zařiďte si váš domov přesně podle vašich představ

redakce