INSPIRACE

Bordury na zeď umí jakýkoli interiér zajímavě oživit

Spousta z nás hledá způsoby, jak udělat místnost nebo celý interiér něčím zajímavý. Za tímto účelem můžeme koupit mnohé vybavení, ale také třeba zvolit netradiční barvu výmalby jednotlivých stěn, použít elegantní tapetu na část stěny nebo její celou plochu. I fototapety a nalepovací obrázky jsou IN.

Dalším řešením jsou třeba bordury na zeď. Díky tomu, že jsou k dostání v mnoha stylech, barvách, s různými motivy, hravě vyberete správnou do obývacího pokoje, ložnice, ale také do dětského pokoje nebo třeba do chodby.

Poznejte bordury na zeď

Jestliže chcete zeď zdůraznit, oživit, opticky ji protáhnout nebo pokoj předělit, je použití bordury zajímavou možností. Jde o rychlé, snadné a levné dekorování zdí, které můžeme použít jako doplněk ke stávajícím tapetám, které se již na zdech nachází, nebo jej zvolit jako samostatný prvek dekorace zdi.

Nalepují se jednoduchým způsobem stejně, jako tapety. Lepit je můžete různými směry do různých výšek stěn, záleží na tom, zda je chcete opticky snížit, zvýšit, nebo pokoj zúžit nebo prodloužit.

Typy bordur

Na internetových stránkách folie-tapety.cz najdete tři typy bordur na zeď. Jde o papírové bordury, samolepicí bordury a vinylové bordury.

Styl a tematika dle vašeho vkusu

Bordury můžete volit podle barvy vašeho interiéru, barvy výmalby stěn, ale také nahodile dle toho, jaká barva se vám líbí nebo ladí s kobercem. I podle typu místnosti můžete zvolit. Do kuchyně zvolte třeba borduru s ovocem. Jídlo se ke kuchyni neodmyslitelně váže, bordura bude originální, a přitom trefná. Oblíbené jsou i bordury s kvítky či většími květinami, s lístečky, s geometrickými tvary.

Kupříkladu pubertálnímu synovi můžete do pokoje umístit borduru se státními poznávacími značkami aut. Anebo s názvy měst.

Kompletní nabídku bordur, stejně jako mnohé tapety, barvy ve spreji, obkladové 3D panely a další, najdete na folie-tapety.cz.

Související příspěvky

Dokážete si vybrat kvalitní postel?

redakce

Barvy na plech – nové možnosti pro vaše výrobky

redakce

Technistone se představí na Czech Masters

redakce