INSPIRACE

Uvažujete o pergole? Jednejte včas!

Zima je v plném proudu a proto je nejvyšší čas naplánovat si práce na zahradě. Pokud do vašeho seznamu patří i stavba pergoly, máme pro vás několik tipů, jak si právě její realizaci usnadnit.

 

Plány, plány, plány

Pergola je místo relaxace. Místo, kde si můžete užívat teplé letní večery v pohodě a klidu. Proto je velmi důležité, abyste její stavbě věnovali dostatek času a vytvořili si přesný plán. Fantazii se v tomto případě meze nekladou. Můžete si vytvořit pergolu zcela podle vašich představ. Neměli byste ovšem zapomenout na kvalitní materiál.

Kvalita k nezaplacení

Kvalitní materiál je totiž základním předpokladem kvalitní pergoly. Aby vám vše drželo pohromadě, je také nutné přemýšlet a pořídit si špičkové vruty a šrouby. Právě ty totiž drží konstrukci pohromadě. Speciální šrouby a vrty vám také ulehčí práci a umožní vytvořit spousty vychytávek.

            

S háčkem, okem…

Velmi praktické jsou například vruty s okem nebo vruty s háčkem. Na oko nebo háček se dají totiž krásně pověsit například závěsné květináče, které dodají pergole atmosféru. Pokud budete stavět pergolu z tvrdého dřeva, jistě oceníte speciální vruty SUPER-DRILL AN. Prostě myslete dopředu. Důležitý je i výběr šroubů. Zapomeňte na nekvalitní šrouby! Chtějte prvotřídní kvalitu. Ti vám zajistí například šrouby z nerezové oceli, které mají vysokou odolnost proti mezikrystalické korozi!

Široký výběr

Prvotřídní šrouby a vruty si můžete vybrat už nyní. Stačí se podívat na nabídku internetového obchodu společnosti Akros.

Kompletní nabídka na www.akros.cz.

 


Související příspěvky

Povlečení ovlivňuje ráz ložnice i spaní

redakce

Jaké variace dětských postelí je možné vybírat do dětského pokoje?

redakce

Garážová vrata Hormann jsou stále na špici

redakce