INSPIRACE

Zvolit raději exteriérové či interiérové druhy stínění?

 

Tuto otázku si pravděpodobně položí každý majitel rodinného domu, který se bude rozhodovat o způsobu zastínění interiéru domácnosti. Každý by si měl uvědomit, že stínění interiéru je zapotřebí z důvodu možnosti nastavení optimální hladiny slunečního osvětlení domácnosti. V noci například brání pronikání ostrého pouličního osvětlení do místnosti, ve dne zabraňuje vniku slunečních paprsků. Může zabránit i přehřívání interiéru a má mnoho dalších výhod. Jaký druh zvolit?

 

Oba způsoby mají své jisté výhody

Ať už se jedná o exteriérové stínící prvky nebo interiérové stínící prvky, rozhodující je jejich kvalita a pro vás jako zákazníka samozřejmě i nabídka výrobců. Pro výběr stínící techniky byste měli volit takové výrobce, kteří nabízí vysokou kvalitu všech druhů stínění a také komplexní sortiment v obou kategoriích. Pravdou je, že takoví výrobci vám dokáží poskytnout odborné a také nezaujaté poradenství. Pokud například budete nakupovat u prodejce, který se soustředí jen na interiérové druhy stínění, bude vám samozřejmě tvrdit, že tento způsob je nejlepší. Platí to i v opačném případě. Naopak – jestliže budete vybírat u společností, které vyrábí oba druhy stínění, výběr bude komplexní a poradenství tak nezaujaté. Na českém trhu vám tuto možnost nabízí společnost Bohemiaflex CS, s.r.o., která patří k největším a nejkvalitnějším výrobcům a prodejcům stínící techniky.

 

Obě provedení se dají využít na téměř každé okno

Téměř všechny modely oken mohou být osazeny vnitřními i venkovními systémy stínění. Exteriérové druhy jsou odborníky považovány za kvalitnější způsob stínění, protože mohou poskytovat také možnost zateplení a navíc dokážou zabránit i velkým tepelným únikům. Nejvyužívanějšími typy oken jsou obdélníková a čtvercová. Ta mohou být osazena interiérovými i externími žaluziemi – využity mohou být i interiérové rolety, exteriérové rolety, Screenové rolety, nebo rolovací rolety. Úzká a vysoká okna mohou být osazena v exteriéru Screenovými roletami a žaluziemi a v interiéru se dají použít interiérové rolety, žaluzie nebo plissé. Takto lze pokračovat i u netradičních rozměrů a tvarů oken. Pro vás jako zákazníka by měla být důležitá hlavně funkčnost a také design. Profesionálové u Bohemiaflex CS, s.r.o. vám vždy rádi poradí při výběru vhodného druhu stínící techniky pro vaší domácnost, tím si můžete být jisti.

 

Kompletní nabídku stínící techniky najdete na www.bohemiaflex-cs.cz.

 

Související příspěvky

S pěknou obývací stěnou bude Váš obývák útulný

redakce

Okna dveře u domácích saun! Jaké vybrat?

redakce

Zvládne váš kotel další tuhou zimu?

redakce