INSPIRACE

Nezbytné doplňky pro práci na stavbě, v bytě i na zahradě

Stavíte si dům snů, upravujete si jeho okolí, provádíte rekonstrukci svého bytu nebo pracujete v zahradě? Ať už se věnujete jakékoliv ze zmíněných činností, existuje několik položek, s kterými vám práce půjde lépe od ruky, ale hlavně, budete v bezpečí. A co je důležitější než naše zdraví?

V bezpečí při každém kroku

Na prvním místě v seznamu věcí, které by rozhodně neměly chybět, pokud se chystáte do terénu nebo i k práci s nářadím, jsou kvalitní boty. Ideální volbou je speciální pracovní obuv. Ta je:

  • voděodolná,
  • pevná,
  • uzavřená,
  • chrání vaše chodidla před zraněním.

A právě chodidla v bezpečí byste neměli při žádné práci podceňovat. Nikdy totiž nevíte, kdy a na co stoupnete, a pracovní boty vám zaručují, že vaše nohy zůstanou v bezpečí, i pokud šlápnete na něco ostrého, a to díky jejich silné podrážce.

Nepodceňujte ani další doplňky

Kromě kvalitní a pevné pracovní obuvi nepodceňujte ani ochranu zbylých částí těla. Citlivé, a k poranění náchylné, jsou všechny vaše smysly. Ty si chraňte při práci s chemikáliemi a v prašném prostředí nošením ochranných brýlí a roušek, a v případě práce v hlučném prostředí také nošením špuntů do uší či ochranných sluchátek

Vše na jednom místě

Pokud ochranné pomůcky, ani další pracovní oděvy a obuv nevlastníte, neváhejte s jejich nákupem. Vše na jednom místě si můžete pořídit například na e-shopu Safework.cz, kde vám rádi poradí nejenom s výběrem, ale můžete se na ně obrátit i s otázkami, nejste-li si jistí výběrem. Obrovskou výhodou je také to, že nabízí sortiment pouze od prověřených a kvalitních výrobců.

Vlastnictví pracovních bot a ochranných pomůcek oceníte nejenom na stavbě a při rekonstrukci domu či bytu, ale také v případě, že pracujete v zahradě nebo jste v kontaktu s chemikáliemi, vyskytujete se v prašném prostředí a pracujete s nářadím.

Související příspěvky

Obyčejně neobyčejná židle

redakce

Proč dveře otvírat, když je můžete posouvat?

redakce

Zkuste vánoční saunový rituál s vůní jehličí v infrasauně

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.