TIPY

Jak vybrat vhodnou vinylovou podlahu?

Správně zvolená podlaha je základem moderního interiéru. V první řadě by měla do místností dokonale zapadat vzhledem, ovšem je nezbytné zohlednit i funkčnost jako takovou a údržbu. Velké oblíbenosti se v poslední době těší vinylová podlahová krytina, a to hned z několika důvodů.

Podlaha, stěny a strop. Všechny uvedené tři prvky vtiskávají místnosti specifickou atmosféru. Stejně tak si můžete s těmito prvky pohrát, protože barvy i dekory určují, jak budete místnost vnímat. Pohrajte si také se světlem. Základním stavebním kamenem je však podlaha, která dodává interiéru charakter. Vinylové podlahy jsou k dostání v mnoha dekorech, takže si najdete takový, aby perfektně pasoval zrovna do vašeho obývacího pokoje.

Vinylová podlaha je mnohem víc než něco, po čem chodíte

Podlahu byste měli vnímat jako nenahraditelnou součást domova, která musí dokonale ladit se všemi ostatními detaily. Vzhledem k tomu, že podlahu měníte na desítky let, zatímco stěny si vymalujete během dvaceti let několikrát, měli byste k výběru i tak přistupovat. Vinylová podlaha je trvanlivá, zvládá i vlhké prostředí, je ideální na podlahové vytápění a velice příjemně se po ní chodí. Sáhnout můžete po imitaci dřeva i kamene, nechybí tmavé ani světlé odstíny. Určitě najdete to, co bude lahodit vašemu oku i domovu.

Obraťte se na podlahové centrum

V této oblasti působí spousta společností, přičemž doporučujeme obrátit se na podlahové centrum PARKETCENTRUM s.r.o., které má letité zkušenosti. V nabídce má vysoce kvalitní vinyl, s nímž budete nadmíru spokojení. Samozřejmě v produktovém portfoliu nechybí ani další materiály, jako jsou laminátové podlahy, dřevěné parkety, PVC a linoleum. Každému zkrátka vyhovuje něco jiného. Někomu moderní a nadčasový vinyl, někomu zase přirozenost dřeva

Související příspěvky

Koupelnové vybavení – srdce každé koupelny

redakce

Presťahujte sa na Slovensko bez problémov

redakce

Jak postupovat při koupit nemovitosti a nenaletět makléřům ani prodávajícím

redakce