INSPIRACE

Nepodceňujte pojištění majetku a odpovědnosti, důsledky mohou být děsivé

Okamžik, který může zcela převrátit váš život. Někdy jde o nečekanou průtrž mračen, která vytopí dům a zničí veškeré vybavení, jindy o bouři, která odnese střechu či ještě hůře požár, který promění v popel vše, co mu stojí v cestě. Živly přicházejí znenadání a mohou i přes veškerou opatrnost zničit vše, co jste po celý život budovali. O důvod víc, proč se chránit správným pojištěním a nezanedbat jeho sjednání. Jsou totiž věci, které nepočkají. Pojistěte svůj majetek včas, než dojde ke katastrofě, která ovlivní vaši budoucnost.

„Byla to chvilka…“

Po tornádu, bouři nebo požáru se všichni shodují na tom, že bylo během chvilky po všem. Přírodním katastrofám nelze nikterak zamezit a na příkladu řeckého Rhodosu je vidět, že ani přes veškerou snahu hasičů a záchranářů může vše přijít vniveč. Při všech živelných katastrofách jde o záchranu života, majetek je nutné chránit kvalitním pojištěním. Sjednat majetkové pojištění je snadné, navíc se může uzavřít online jen na základě vyplnění identifikačních údajů a udání metrů čtverečních obytné plochy.

Dům, byt i stavba

Pojištění majetku druhé generace Bezpečný domov PLUS je vhodné pro majitele nemovitostí, bytů, domácnosti i pro domy ve výstavbě. Jedná se o komplexní pojištění, které zahrnuje pojištění samotné budovy včetně všech součástí a též domácnosti s veškerým vybavením, nábytkem, oblečením nebo sportovním náčiním a osobními věcmi. Pojistka kryje základní i katastrofická rizika v základu, k tomu mohou pojištění počítat s krytím škod při poškození elektroniky bez limitu nebo s náhradou škody za rozbitá skla bez jakékoli příčiny.

Krytí škod z nepozornosti

Jsou události, které jen těžko můžete ovlivnit, přesto za ně musíte nést následky. Typicky se jedná o vodovodní havárie, kdy praskne hadička u pračky a vytékající voda nepoškodí vaši domácnost, ale sousedovu. V takovém případě se škody nehradí z majetkového pojištění, ale z pojištění občanské odpovědnosti. U pojistky Bezpečný domov PLUS je její součástí zdarma, výhodou je celosvětová platnost, proto pomůže i s následky nehod na sjezdovce při rekreačním lyžování nebo s letními nehodami na přímořské promenádě.

Související příspěvky

Philips představuje řadu osvětlení Lirio

redakce

Rekonstrukce interiéru – současné trendy v bydlení

redakce

Ještě stále je čas zajistit úspory při zimním vytápění!

redakce