INSPIRACE

Vneste do kuchyně nostalgii. Vsaďte na rustikální kuchyň, kterou si zamilujete

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci kuchyně, zřejmě přemýšlíte, do jakého stylu ji sladíte. Jestliže byste rádi do místnosti, kde vznikají lahodné pokrmy pro celou rodinu, vnesli trochu nostalgie, zamilujete si kuchyně rustikální. S kuchyňskou linkou ve venkovském stylu nastolíte nejen v samotné kuchyni, ale v celém bytě příjemnou pohodu. V následujících řádcích vám o rustikálních kuchyních prozradíme více informací.

Pozastavte na chvíli čas. Rustikální kuchyně se pyšní romantickou atmosférou. Samozřejmostí jsou moderní přístroje, které jsou však zasazené do kuchyňské linky ve venkovském stylu. Je pouze na vás, zda upřednostňujete výkonné spotřebiče s moderními funkcemi, nebo dáte přednost retro stylu i u těchto prvků.

 

Kde se inspirovat?

Protože existuje vskutku nespočetné množství návrhů, jak taková rustikální kuchyně může vypadat, asi potřebujete nějakou inspiraci. Jestliže nemáte ve svých představách vysněnou kuchyni, nevadí. Podívejte se na stránku https://www.gabon.cz/rubrika/kuchyne/rustikalni-kuchyne/, kde najdete spoustu inspirace. Přijdou si na své jak příznivci klasického dekoru dřeva, tak i milovníci světlých odstínů a barev.

 

Kuchyňskou linku doplňte keramickými obklady

Zapomeňte na novodobé vinylové podlahy. Zvolte klasickou dlažbu s prošlapaným vzhledem, která dodá kuchyni ten správný šmrnc. Podlaha však může být nejen z keramické dlažby, ale také ze dřeva či kamene. Zapomínat byste neměli ani na další rustikální prvky. Venkovská architektura je charakteristická propracovanými detaily kuchyňského nábytku, světlými barvami, vzdušností a prostorností. Žádné zbytečné cetky navíc.

Rustikální kuchyně jsou vyhledávané také pro kazetové provedení dvířek s jednoduchými i členitými profily. Podívejte se do nabídky firmy Gabon, která se na rustikální kuchyně specializuje.

Související příspěvky

Výrobky pro rodinné domy

redakce

Úžasný sluneční byt pod hradem Špilberk

redakce

K moři i k rybníku přibalte osušku i ručník

redakce