Search

Rychlá stavba potřebuje dobře vybaveného partnera

Chystáte se zahájit stavební práce, rekonstrukci, případně údržbu objektu? Firma SCASERV nabízí firmám zejména v oblasti stavebnictví možnost pronájmu a zakoupení různých stavebních produktů – především lešení, bednění a mobilního oplocení.

 

Ještě před zahájením stavby je nutné prostor oplotit

Jako ochrana před neoprávněným vstupem i jako zajištění uskladněného materiálu slouží systém mobilního oplocení. Ultralehké řešení je převážně ze svařovaného pozinkovaného drátu. Součástí jsou však i plné panely či plotová branka. Stabilní sloupky je možné osadit do lehčích plastových nebo betonových patek. Celé mobilní oplocení je snadno přemístitelné. I z tohoto důvodu si jej nepronajímají a nekupují pouze stavební firmy, ale i pořadatelé různých akcí. Například koncertů či sportovních utkání.

 

Lešení i bez kotvení

Zejména pro práce na veřejném prostranství, v různých průmyslových halách či velkých objektech, je určeno pojízdné lešení BoSS. Vhodné je k montáži až do výšky 18 metrů. BoSS mobilní lešení nabízí dnes nejtužší věž na trhu vůbec. Celý systém umožňuje velice snadnou montáž, demontáž i přesun lešení. Součásti jsou buď integrované žebříky (mobilní lešení BoSS Klasik), nebo výstupní rámy (mobilní lešení BoSS Clima). Věže z lehké slitiny lze pořídit v šířkách 1,45 nebo 0,85 metru. Délky jsou hned tři: 3,2; 2,5 a 1,8 metru.

 

Bednění nejen k budování opěrných zdí

Dalším žádaným produktem je systém stěnového bednění. SCASERV nabízí bednění LOGIK 50. Hodí se pro již zmíněné opěrné zdi, ale i další až středně velké stavby: jímky, šachty, sloupy i pilíře. Systém je navržen k ruční manipulaci bez jeřábu. Po spojení jednotlivých dílců lze se systémem pracovat i jako s celkem. To pak již za pomoci techniky, tedy jeřábu.

 

SCASERV – to je především lešení a bednění

Servis, pronájem, prodej, montáž, doprava, projekce a školení – to jsou služby firmy SCASERV, která je dnes největším prodejcem a pronajímatelem lešení, bednění a dalších stavebních součástí v segmentu B2B. Společnost firmám pronajímá i prodává fasádní, modulová i mobilní lešení, stěnové bednění, mobilní schodiště a schodišťové věže, přechodové lávky, ochrany volného okraje, mobilní oplocení a další sortiment výrobků potřebných nejen pro stavební firmy.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *