Image default
STAVBA

Rychlá stavba potřebuje dobře vybaveného partnera

Chystáte se zahájit stavební práce, rekonstrukci, případně údržbu objektu? Firma SCASERV nabízí firmám zejména v oblasti stavebnictví možnost pronájmu a zakoupení různých stavebních produktů – především lešení, bednění a mobilního oplocení.

 

Ještě před zahájením stavby je nutné prostor oplotit

Jako ochrana před neoprávněným vstupem i jako zajištění uskladněného materiálu slouží systém mobilního oplocení. Ultralehké řešení je převážně ze svařovaného pozinkovaného drátu. Součástí jsou však i plné panely či plotová branka. Stabilní sloupky je možné osadit do lehčích plastových nebo betonových patek. Celé mobilní oplocení je snadno přemístitelné. I z tohoto důvodu si jej nepronajímají a nekupují pouze stavební firmy, ale i pořadatelé různých akcí. Například koncertů či sportovních utkání.

 

Lešení i bez kotvení

Zejména pro práce na veřejném prostranství, v různých průmyslových halách či velkých objektech, je určeno pojízdné lešení BoSS. Vhodné je k montáži až do výšky 18 metrů. BoSS mobilní lešení nabízí dnes nejtužší věž na trhu vůbec. Celý systém umožňuje velice snadnou montáž, demontáž i přesun lešení. Součásti jsou buď integrované žebříky (mobilní lešení BoSS Klasik), nebo výstupní rámy (mobilní lešení BoSS Clima). Věže z lehké slitiny lze pořídit v šířkách 1,45 nebo 0,85 metru. Délky jsou hned tři: 3,2; 2,5 a 1,8 metru.

 

Bednění nejen k budování opěrných zdí

Dalším žádaným produktem je systém stěnového bednění. SCASERV nabízí bednění LOGIK 50. Hodí se pro již zmíněné opěrné zdi, ale i další až středně velké stavby: jímky, šachty, sloupy i pilíře. Systém je navržen k ruční manipulaci bez jeřábu. Po spojení jednotlivých dílců lze se systémem pracovat i jako s celkem. To pak již za pomoci techniky, tedy jeřábu.

 

SCASERV – to je především lešení a bednění

Servis, pronájem, prodej, montáž, doprava, projekce a školení – to jsou služby firmy SCASERV, která je dnes největším prodejcem a pronajímatelem lešení, bednění a dalších stavebních součástí v segmentu B2B. Společnost firmám pronajímá i prodává fasádní, modulová i mobilní lešení, stěnové bednění, mobilní schodiště a schodišťové věže, přechodové lávky, ochrany volného okraje, mobilní oplocení a další sortiment výrobků potřebných nejen pro stavební firmy.

Související příspěvky

Hledáte kufřík na nářadí, kterému můžete dát zabrat?

redakce

Spotřeba pěnového polystyrenu roste, brzdí ji ale zpřísnění požárních norem

redakce

Trendy v bydlení pro podzim roku 2012

redakce

Přidat komentář