INSPIRACE OSTATNÍ

Žijete se psem? Značka Brit by vás měla zajímat!

Pes je krásné zvíře, které dokáže být pro člověka tím nejlepším společníkem. Nezáleží to ale jen na zvířeti. Pes se chová k člověku oddaně, jen v tom případě, je-li s ním dobře zacházeno. Každý pes by měl mít dostatek prostoru pro běhání, měl by mít své vlastní klidné místo na spaní a třetím důležitým je, aby měl dostatek kvalitního krmiva. Právě to může zajistit český výrobce krmiv Brit. Nabízí granule hned ve v několika různých provedeních. Jaké a proč jsou tím nejlepším i pro vašeho psa?

Granule jako ideální krmivo pro každého psaBritCareJuniorLargeBreedLambRise12kg-316x280

Myslíte si, že granule nemohou psa uspokojit? Jste na velkém omylu, protože v tomto případě je opak pravdou. Granule jsou pro psa skvělým krmivem hned z několika důvodů. Tím nejpodstatnějším je jejich pro psy atraktivní chuť – to platí jen tehdy, pokud vsadíte kvalitní granule. Důležitá je i jejich výživová hodnota (opět záleží na značce). Při konzumaci granulí si také pes čistí zuby a jistou výhodou je snadné dávkování.

 

britcarelightsalmon12kg-316x280Brit nabízí nejen skvělou chuť

Mezi top krmiva pro psy současné doby patří právě granule české značky Brit. Na přední příčky oblíbenosti je řadí poměr cena/kvalita. Granule Brit patří díky složení k nejlepším na trhu a současně jsou k dostání za výhodnou cenu. První specialitou značky jsou superprémiové granule Brit Care. Unikátní jsou tím, že jsou vyrobeny výhradně z hypoalergenních surovin a obohaceny o složky, které napomáhají udržovat silný imunitní systém. Navíc obsahují také losový olej, který napomáhá k udržení krásné a lesklé srsti. Druhou specialitou jsou ultraprémiové granule Brit Carnilove. Jejich složení je upraveno tak, aby byly granule maximálně výživné, dobře stravitelné a nezatěžovaly organismus. Jsou určeny především pro aktivní psy. Kromě granulí vyrábí Brit také pamlsky pro psy Brit – Lets Bite, které obsahují až 100% masových kousků. Psi je prostě milují!

n_54504-316x280

Chcete-li nabídnout vašemu psovi vyváženou a chutnou stravu, rozhodněte se pro značku Brit, budete spokojeni vy i on!

 

 

Související příspěvky

Bydlení na míru – ano či ne?

redakce

Bistro „Osmička.“ Prostor ze vzpomínek, světla a životní rovnováhy

redakce

Moderní obývací stěny jsou světlé a malé

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.