INSPIRACE

Masivní nábytek z dubu už nejen na chalupy, ale i do moderních domácností!

Ještě před několika lety bychom mohli říci, že masivní nábytek z dubu se hodí spíše na chalupy a do rekreačních objektů. V dnešní době je ale při vybavování interiérů kladen velký důraz na přírodní materiály, jejich přirozenou krásu, životnost a odolnost. Všechny tyto parametry dubový nábytek dokonale splňuje. Není proto důvod, proč by se v moderních domácnostech nemohl využívat. I přední architekti nábytek z masivního dubu rádi využívají do interiérů.

 

Dubový nábytek může mít mnoho podob

Různorodost dubového dřeva je opravdu veliká. Nábytek se totiž vyrábí z několika druhů dubů. Ty se mohou lišit nejen v zabarvení samotného dřeva, ale také ve struktuře materiálu. Je tedy možné, že dubový nábytek z masivu může být pokaždé jiný. Pokud budete vybírat jednotlivé druhy vybavení zvlášť, může se stát, že jednotlivé druhy nábytku s sebou nebudou vzájemně ladit. Jak tedy vybírat?

 

Vybírat u specialistů a hlavně v ucelených sériích

Při výběru dubového nábytku se vždy doporučují vybírat ucelené série. Série jsou totiž vždy vyrobeny z jednoho typu dřeva a je zajištěn jejich stejný vzhled. Ložnicové série mohou být složeny z postelí, šatních skříní, komod, poliček i nočních stolků. Pokud chcete stylový nábytek z masivu dubu, potřebujete najít toho správného prodejce.

 

Na našem trhu je specialistou AV interiéry

Společnost AV interiéry patří na našem trhu mezi největší specialisty v oblasti nábytku z masivu. V nabídce najdete indický nábytek, nábytek z české výroby a samozřejmě nechybí ani zmiňovaná nabídka dubového nábytku. Ten je vyráběn z amerického „bílého“ dubu a mezi jeho největší přednosti patří skvělý vzhled společně s precizním zpracováním. Nábytek je vybírán od anglické firmy Fortune Woods, která patří také mezi špičku ve svém oboru. Vybírat můžete ucelené sestavy i jednotlivé díly nábytku. Vždy jsou zpracovány ze 100% masivu.

Kompletní nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz.

 

 

Související příspěvky

Hodiny do kuchyně – aneb řídíme se rozumem!

redakce

Křeslo do nonstop provozů Executive

redakce

Svítíme úsporně nebo ještě úsporněji, jak na to?

redakce