Search

Chcete aby vás vestavěná skříň v ložnici trápila? Tak nedělejte tyto věci

V ložnici sice trávíme třetinu svého života bez navýšené aktivity. To je tím, že se jedná o odpočinkovou místnost, kde čerpáme nové síly a energii. Aby ložnice fungovala na náš organismus uklidňujícím dojmem, je nutné si celý prostor dobře zorganizovat a obohatit jej o velké množství chytře vyřešených úložných prostor. Právě z těchto důvodů je kvalitní vestavěná skříň součástí drtivé většiny moderních ložnic. Jak by měla skříň vypadat a co vše obsahovat?

 

Nezapomeňte na osvětlení

Lidé před ulehnutím do postele rozhodně neřeší, kam ve skříni své prádlo odloží a ráno si sáhnou pro nové. V takové skříni zavládne po několika dnech naprostý chaos, byť by byla rozdělena do velkého počtu zásuvek a odkládacích míst.

Po probuzení se hledání nových ponožek stane nepříjemně zdlouhavou událostí zvláště pak, když zaspíte do práce. Vestavěné skříně si vybavte světlem a tím se zlepší i celková přehlednost v ní. Po ránu s rozespalým okem světlo oceníte. Pro lepší ukládání ponožek a bot jsou pak skvělé drátěné police.

Vestavěná skříň nabízí svým majitelům mnohé vychytávky jako stojany na žehličky, kalhotovník, kravatovník, nebo dokonce i výsuvné žehlící prkno se zásuvkou.

 

Úspora místa v ložnici

Vestavěné skříně jsou oblíbené především pro úsporu místa a pro současné moderní zpracování vnitřního členitého prostoru. Díky tomuto nábytku celý pokoj opticky zvětšíte. Pokud si navíc zvolíte posuvné dveře, vůbec ani nepostřehnete, že se v místnosti skříň nachází.

Na samotný závěr je důležité si uvědomit, že za kvalitou zpracování skříně vždy stojí zvolená společnost. Vždy dejte přednost takové, co si s vámi váš návrh projde a předloží i 3D návrh. Nenechte na sebe tlačit a vyberte si takovou, co má prokazatelné reference.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *