INSPIRACE

Koupelnová zrcadla jako efektivní a krásný doplněk

Zamýšlíte se nad tím, co dopřát vaší koupelně, aby získala šmrnc a zároveň to nevysálo vaši peněženku? Někdy i malá změna přinese velký efekt a není kvůli tomu nutné ani výrazných stavebních zásahů. Pěkná koupelnová zrcadla dokáží divy.

 

Koupelnová zrcadla jsou efektní i potřebné

Koupelna bez zrcadla by jaksi nebyla kompletní. Přeci jen si ráno potřebujeme svoji vizáž vyladit tak, abychom mohli vyrazit mezi lidi, a to se bez něj prostě neobejde. Koupelnová zrcadla by měla být proto v hledáčku každého, kdo se hodlá pustit do obměny své koupelny. Výběr je přímo nepřeberný. Holé bílé police s posuvným zrcadlem v unifikované velikosti jsou naštěstí dávno za zenitem a dnes už je potkáváme jen retro filmech. Díky novým trendům můžeme vybírat od jednoduchých a striktně účelných až po moderní kousky, které dovedou k dokonalosti každý interiér.

 

Prostorový zvětšovák

Většina koupelen bojuje se skromným počtem metrů čtverečných, které musí pojmout vše potřebné. O to důležitější je volit sanitu a vybavení tak, aby působila vzdušně a člověk se v ní cítil příjemně. Právě zde koupelnová zrcadla sehrávají významnou roli, protože opticky dokáží prostor koupelny zvětšit. A když se osadí opravdu šikovně, „obrousí“ i hrany polic či koutů. Nejpraktičtější provedení je to s úložným prostorem, který se skrývá za zrcadlem. Pojme vše potřebné včetně hygienických potřeb a kosmetických nutností.

 

Budiž světlo!

Kromě praktických a efektních polic jsou v nabídce i koupelnová zrcadla, která mají integrované osvětlení. Tohle provedení snadno vyřeší osvětlení jak plošné, tak bodové, které je k nezaplacení zejména při ranní hygieně. Ta dokonalejší mají kromě osvětlení také menší variabilní kosmetické zrcadlo, které je z jedné strany zvětšující.

Správné osazení koupelnového zrcadla je vhodné konzultovat s bytovým architektem, případně v koupelnovém studiu.

Související příspěvky

Vánoční dárek, který má říz!

redakce

Podlaha, základ domova – jak najít tu pravou?

redakce

Jak bydlet podle vašich snů?

redakce