INSPIRACE

Jaké variace dětských postelí je možné vybírat do dětského pokoje?

Při vybavování dětského pokoje je zapotřebí propojit eleganci, bezpečnost a maximální funkčnost každého kusu nábytku i ostatního vybavení. Jedním z největších druhů nábytku v dětských pokojích jsou pak postele, které mají na celkový koncept interiéru pokoje velmi podstatný vliv. A rozhodně se nemusí jednat pouze o jednoduché palandy, ale dětské postele mohou mít mnoho různých variací. Záleží na tom, jaké jsou potřeby dítěte i rozměry dané místnosti.

 

Vybírat je zapotřebí u specialistů

Rozhodně je dobré vybírat dětské postele u specializovaných prodejců. Ti vám totiž dokáží nabídnout mnoho variací provedení se zárukou kvalitní výroby. Mezi takové prodejce na našem trhu se řadí například eshop POSTELEIMATRACE.cz. V nabídce najdete desítky typů provedení dětských postelí. V tomto článku si rozebereme detailněji 3 nejvyhledávanější druhy a také si popíšeme, do jakých prostor se hodí.

 

Patrové postele

Jednou z nejvyhledávanějších kategorií postelí do dětského pokoje jsou patrové postele. Samozřejmě se jedná o velmi bezpečné patrové postele pro děti. Děti mají o patrové postele velký zájem, protože se pro ně jedná o velmi atypický a zajímavý způsob spaní. V případě dvou dětí se velmi efektivně vyřeší i prostor pro druhou postel. Obě jsou nad sebou a zabírají málo místa. V případě, že máte jen jedno dítě, může být prostor pod postelí využit i jako koutek na hraní nebo jako pracovní kout. Ideální volba do malých pokojů.

 

Rozkládací postele

V případě, že máte dvě děti, ale v jejich pokoji na stálé umístění svou postelí není dostatek prostoru, je možné využít praktické rozkládací postele. Ty mohou být rozloženy buď na dvě samostatná lůžka, nebo jako patrové postele. Předností u těchto modelů je maximální úspora místa a jednoduché rozložení i složení, které zvládnou i děti.

 

Postele s úložným prostorem

Pokud v domácnosti bojujete s nedostatkem volného místa pro skladování věcí, můžete využít klidně postele s úložným prostorem. Postele s možností skladování sezónních věcí jsou velmi oblíbené zejména u majitelů menších bytů. A samozřejmě se nemusí jednat pouze o dětské postele, ale i o manželské.

Detailní nabídku najdete na www.posteleimatrace.cz.

 

Související příspěvky

Je libo radiátor se zrcadlem či bez něj?

redakce

Je hodnota pH vody ve Vašem bazénu odpovídající?

redakce

Půjčky na bydlení – buďte chytří!

redakce