INSPIRACE

Vánoční dárek, který má říz!

Chcete prolomit ledy se svým vánočním dárkem u rodičů či prarodičů? Máme pro vás tip na jeden, který má opravdový říz a žádná ledovka s ním rozhodně nebude chtít přijít do křížku. No dobře, nevypořádá se s každým ledem, ale ten na oknech, autosklech a zrcádcích to rozhodně schytá na první dobrou. Aby vaše milované nestudili prsty a se zamrzlým autem se vypořádali raz dva.

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Škrabku lehce přitlačte na zledovatělou plochu a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Elektrická škrabka je vybaven funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít.

Pokud chcete škrabku proměnit i na pomocnici do slunečných dní, jednoduše ji stačí spojit s letní sadou EDI 4. Vyměníte kotouč s nástavcem a jde se na věc! Vibrace z toho zařízení vám pomohou s čištěním i odolnějších nečistot jako je nalétaný hmyz nebo dokonce i ptačí trus. V kombinaci s čističem oken RM 650 budou okénka nejen nablýskaná, ale i chráněna díky neviditelné folii, která se na skle vytvoří. A hadřík z mikrovlákna nedá šmouhám šanci. Tomu se říká zabít tři mouchy jednou ranou!

Ochranný kryt elektrické škrabky umožňuje bezpečnou manipulaci i jednoduché uložení, protože je vybaven krycím víčkem. V případě opotřebování nožů lze jednoduše vyjmout celý disk bez pomoci nářadí a vyměnit za nový.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Víte jaké radiátory objednat?

redakce

Výběr podlahy do kuchyně nepodceňujte – jaká kritéria by měla splňovat?

redakce

Soutěžte se společností Trachea!

redakce