INSPIRACE

Objevte fototapety na lednice a dejte sbohem svému starému zažloutlému modelu

Polepená lednice je jednoduše COOL. Vnese vám do kuchyně nebo jiného prostoru doslova život, elán, náboj. Stačí vybrat fototapetu na lednici, jež bude pestrá, zajímavá a zábavná. Stejně tak ale může podtrhnout vašeho romantického ducha, zálibu v přírodě nebo cestování. Pojďte se podívat na fototapety na lednice sami.

Lepení fototapety zvládnete svépomocí

Je samozřejmé, že můžete s koupí fototapety očekávat snadnou manipulaci a jednoduchost lepení. Výsledný efekt je tak vždy dokonalý. Samolepicí fototapety mají schopnost rychle a snadno zrenovovat, co potřebujete, interiéru dodají větší šmrnc. Potěší vás jistě cenová dostupnost, která je u akčních modelů doslova úsměvná.

Vyberte si fototapety v e-shopu folie-tapety.cz a budete vědět, že tisk proběhl na polymerovou bílou fólii s šedým permanentním lepidlem, jež je určená pro velkoformátový tisk. Tisk zajišťují tiskárny HP Latex, což je nejekologičtější způsob tisku. Vzniku vzduchových bublin předchází použité lepidlo Easy Apply, které proto nese označení Bubble free. Fólie má dlouhou životnost, po aplikaci vydrží roky.

Samolepicí fólie na lednici se vám budou líbit

Protože se jedná o vysoce kvalitní a odolný materiál PVC fólie, kvalitní digitální UV tisk, který je zároveň stálobarevný, působí fototapeta na lednici luxusním dojmem. Snadno se lepí na savé i nesavé povrchy. Údržba je hračka a zároveň se dá využít možnost tisku na míru.

Setkali jste se s fototapetami, které byly opatřeny logem výrobce na viditelné straně tisku? S tím se na folie-tapety.cz nesetkáte. Tím je totiž pro mnoho zájemců fototapeta znehodnocena, což si v tomto e-shopu plně uvědomují.

Pojďte si vybrat fototapetu na lednici dle svého vkusu a využijte i možnosti koupit si mnohé jiné zkrášlující vybavení nejen do interiéru. S kvalitou i cenou budete jistě spokojeni.

Související příspěvky

Společnost Hecht bude od konce listopadu prodávat vánoční stromky

redakce

Je nerezový materiál, který kupujete opravdu nerezavějící

redakce

Mobilní klimatizace MIDEA – chytrý společník

redakce