TIPY

Bydlení na západě a jihu Čech má své kouzlo a reality jsou zde za výhodnou cenu

Při výběru budoucího domova je nutné dbát hned na několik náležitostí. Rodiny s malými dětmi prahnou po bezpečné lokalitě, studenti chtějí být kousek od centra dění a pracující lidé se potřebují dostat rychle do práce.

 

S Plzní se nespálíte!

V průmyslovém městě se nacházejí domy na prodej Plzeň sever. Překvapí snadnou občanskou a dopravní dostupností i přístupem do přírody. O pracovní příležitosti není nouze stejně jako o možnosti studia. Sídlí zde Lékařská fakulta Univerzity Karlovy a Západočeská univerzita. Všude se dopravíte autobusem, tramvají i autem. Kulturní dění zastupují divadla, kina, galerie, muzea festivaly. Kolem řeky Berounky najdete nespočet míst k relaxaci. Doba jízdy autem do Prahy je asi hodinku.

 

Jen kousek od hranic s Německem

Bydlet v Sokolově je příjemné, protože se město rozkládá jen kousek od německých hranic a Karlových Varů. Lidé mohou pracovat v místě bydliště anebo za hranicemi. S tím jsou samozřejmě spojené i vyšší výdělky. Pokud se zaměříte na prodej rodinných domů Sokolov, určitě si zvolíte vhodné místo k bydlení. V létě lze s dětmi zamířit za koupáním do přírodního koupaliště Michal, které se pyšní i tobogánem. Potěší i aquapark, golfové hřiště, rozhledny, cyklostezky.

 

V jižních Čechách se dobře žije

Ne všichni chtějí žít v Praze, ale zároveň ani na vesnici. Ideální je pro ně bydlení na malém městě. Je pravda, že to má své výhody. Nebudete ochuzeni o dostupnost služeb všeho druhu, a přitom si zajistíte své soukromí a blízkost přírody. Naštěstí existují rodinné domy na prodej Bechyně. Toto lázeňské město upoutá bohatým kulturním vyžitím. I v Bechyni je spousta pracovním šancí stejně jako v Třeboni. Krása jižních Čech je zde na dosah ruky. Když se zaměříte na pronájem bytu Třeboň, určitě narazíte na cenově výhodnou nabídku. Jedná se o bezpečná místa, která jsou jako stvořená pro rodiny s malými dětmi.

Související příspěvky

Vyhlaďte vrásky na svém domě

redakce

Několik dobrých rad, aby nová chladnička sloužila dobře a úsporně

redakce

Pramenitá voda a automaty na vodu

redakce