INSPIRACE

Když se sen může stát skutečností

Každý rok očekávají věrní klienti firmy Natuzzi tuto neotřelou akci s napětím. Je to pochopitelné, vždyť jde až o 30% slevy na oblíbený nábytek. Pokud zatím nevíte, o co se jedná, máme pro vás pár zajímavých informací.

Největší italský výrobce nábytku, firma Natuzzi, se proslavil zejména jednoduše identifikovatelnými kvalitními pohovkami. Kožené pohovky z jejich dílny jsou právem jedničkami na celosvětovém trhu. Jedinečný italský design, pečlivé a bezchybné zpracování a špičkové materiály, které si sami vyrábí, jsou základní vlastnosti pohovek, které si získaly srdce lidí zbožňujících komfort za dobrou cenu. Pohovku snů by doma chtěl mít každý.

Příležitost splnit si sen o pořízení italské stylovky renomované firmy za levnější cenu přichází právě teď. Sleva až 30 % se vztahuje na vybrané kousky z prodejen, protože v Natuzzi chtějí umístit novou kolekci. A navíc nová pohovka Quadro je skladem a k dispozici ihned s 20% slevou. To znamená, že nemusíte na nic čekat, jen zajít do prodejny a pohovka je vaše hned. Splněný sen expresně a ještě ušetříte peníze i čas. Můžete si ale vybrat i z řady dalších pohovek, dekorací nebo nábytku z prodejen. Platí zde pouze malé omezení, že není možné zvolit jinou kompozici nebo provedení.

Na všech prodejnách můžete vybírat ze všeho označeného zboží, jen je potřeba mít na paměti, že kdo dřív přijde, ten dřív bere. Na http://www.natuzzi.cz/vyprodej-praha1.html se lze podívat na vyprodávané pohovky a přesně zjistit, kde, co a za kolik se nabízí.

 

Italové vytvářejí design lehce a přirozeně, jakoby mimochodem. Je to samozřejmě jen zdání, za Natuzziho umem jsou léta práce a výzkumů. Vyrábění nábytku se věnuje už od útlého mládí a i dnes, ve vysokém věku, svůj tým 120 designérů vede. Výsledky jsou úžasné. Funkčnost, dobře a jednoduše rozpoznatelný rukopis mistra a kvalitní zpracování, hlavně dokonalé ruční prošívání, koruna celého díla. A vždy něco navíc, něco, čím je výjimečný. Důležitá tečka, z pohledu laika možná maličkost, která celé dílo spojí, dělá to, čím pohovky Natuzzi okouzlily celý svět. Koncepčnost ducha pana Pasquale Natuzziho a jeho týmu, která je naprosto fascinující.

 

Teď si tak můžete pořídit pohovku snů. Designový kousek, který skýtá pohodlí a přitom je v interiéru k nepřehlédnutí je tak trochu srdeční záležitost.

Teď máte skvělou příležitost přestat snít a své sny začít plnit.

www.natuzzi.cz

Související příspěvky

Kvalitní venkovní dlažba patří ke každému domku

redakce

Hako into lanis

redakce

I váš bojler můžete nahradit solárním ohřevem vody

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.