INSPIRACE

Venkovní dlažba jako designový doplněk k vašemu rodinnému domu

Pro dnešní dobu platí jedno pravidlo: „nebojte se experimentovat.“ Pokud však chcete vybírat tu nejlepší betonovou dlažbu k vašemu rodinnému domu, jistě se budete kromě designu a vzhledu zaměřovat i na funkční vlastnosti dlažby. Nyní lze skloubit funkční vlastnosti s dokonalým designovým zpracováním.

V časopisech, televizi, na internetu. Všude tam naleznete inspiraci pro vaši novou betonovou podlahu. Přestože se trendy doby vyvíjejí, nejdůležitější je, aby daný typ dlažby vyhovoval především vám.

 

Opracované povrchy dodávají na estetičnosti

Výhodou betonových dlažeb je jejich neskutečná mnohotvárnost a variabilita. Můžete si tak vybírat z mnoha druhů dlažeb, přičemž desítky dalších povrchových úprav, zvětší již tak rozmanitý sortiment. Venkovní dlažbu můžete kupříkladu upravovat pomocí reliéfního, vymývaného, tryskaného, broušeného, otloukaného, štípaného či strukturovaného povrchu. Připočteme-li k tomu ještě širokou paletu barev, dostaneme neobyčejnou šíři designových venkovních dlažeb.

Díky betonovým podlahám se můžete rázem přenést o několik století zpátky, kdy na tzv.“kočičích hlavách“ projížděly koňské povozy a panské kočáry. Zároveň můžete vytvořit středomořskou terasu s mozaikou, imitující drobné mořské oblázky. Moderně, prestižně a designově naopak působí velkoformátové mozaikové dlažby, určené třeba pro příjezdovou komunikaci.

 

Samočisticí venkovní dlažby nejsou žádnou sci-fi

Neméně důležitá je funkčnost naší nové dlažby. Proto bychom měli vybírat i podle použití a následně i dle vlastností plochy. Podle charakteristik tak volíme plochy pochozí nebo pojízdné. Velmi oblíbenými jsou i vodě a mrazu odolné dlažby či venkovní betonové dlažby, které jsou, díky moderním technologiím, označovány jako samočisticí.

Ať již vyberete tedy venkovní dlažbu imitující dřevo, středomořskou terasu či moderní samočisticí betonový povrch vězte, že z nabízených variant, povrchů, barev a vlastností si jistě vyberete tu, pro vás nejlepší.

 

 

Související příspěvky

Elegantní sedací souprava bude vašemu obývacímu pokoji slušet

redakce

Vymalujte si vlastní namíchanou barvou z míchacího centra v Malešicích

redakce

Vaše venkovní wellness – užívejte si bez kompromisů!

redakce