Search

K moři i k rybníku přibalte osušku i ručník

Strávit den u vody je zvlášť v horkých letních dnech splněný sen mnoha z nás. Moře, rybník nebo řeka spolu se slunečními paprsky nám dobijí energii a plavání a hry ve vodě příjemně unaví i děti. Přeci jen z vody ale musíme občas vylézt a osušit se.

Pokud nejsme u vody denně a nemáme naučené balení potřebných věcí, často si do tašky hodíme něco zbytečného a naopak důležité věci zapomeneme doma. Zjednodušeně řečeno, k vodě nám stačí jen opalovací krém, hotovost, plavky a něco, na co si lehneme a čím se utřeme. A tady může být kámen úrazu, protože vezmeme ručník a vyrazíme. Teprve u vody pak zjišťujeme, že si není na co lehnout a nebo naopak, že sice ležíme, ale není se do čeho utřít. Proto je nejlepším řešením vzít s sebou ručníky a osušky, ideálně pro každého člena rodiny. Na osušku si můžete lehnout či sednout, případně se do ní zabalit, a ručníky slouží právě k osušení. Stále oblíbené jsou velké osušky různých barev a u dětí samozřejmě vedou dětské vzory s pohádkovými postavami nebo oblíbenými filmovými hrdiny. Všichni asi známe standardní situaci, když s sebou máme jen jednu osušku. Přijdeme z vody, jsme mokří a začneme se utírat. Pak sice máme suchou kůži, ale stále vlhké plavky a ručník už je také mokrý. Nezbývá nám, než si buď sednout na trávu nebo do písku, nebo mokrý ručník dát pod sebe. Plážové osušky svým rozměrem 100×150 cm přeci jen poskytnou více prostoru pro utření i posezení zároveň. Při dalším použití se ale kromě utření dočkáme i toho, že máme ručník plný trávy nebo písku a dotek na kůži rozhodně není moc příjemný. Nejen u vody, ale i v sauně využijete bambusové ručníky, které jsou hypoalergenní, odolné proti plísním i bakteriím a rychle schnou.

Více kusů ručníků i osušek se u vody bude hodit také dívkám a ženám, které mají dlouhé vlasy a namočí si je. Každá, která to zná, moc dobře ví, že ručník dokáže její hříva promáčet skrz na skrz během chvilky. Pokud se k vodě chystáte hromadnou dopravou nebo pěšky, vybírejte spíše ručníky lehké, které se nepronesou, třeba právě bambusové. Ale na dovolené autem nebo pokud máte možnost komfortní dopravy se vahou neomezujte a vsaďte na hebkost. Velké i malé osušky a ručníky všech barev i vzorů najdete za výhodné ceny na www.rodinnebaleni.cz a léto si s nimi můžete užít bez jediného mráčku.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *