INSPIRACE

Italská světla Linealight

Itálie vždy byla a nadále i zůstane kolébkou moderních trendů. Určitě všichni známé proslulé návrháře z oblasti oděvního průmyslu. Dnes se však zaměříme na skvostná designová svítidla LineaLight. Internetový portál Ráj svítidel je určený pro všechny klienty hledající tak trochu jiná světla, než jsou k dostání v tradičních obchodech. Pro dotvoření interiérové atmosféry s unikátním nádechem jsou svítidla Linealight jako stvořená. Přesvědčte se na vlastní oči a řekněte sami.

Lampa Boteri in

Nahlédněte rovněž do italského nevšedního vkusu a nalaďte se na moderní tóninu společně s lampu Boteri, která okamžitě upoutá vaší pozornost. Je vhodná do všech větších a vzdušnějších prostor. Jedná se o zařízení s živými částmi oddělené od sebe dvojitou izolací. Pokud hledáte netradiční kousek, nechte si ho domů zavést s dopravou zdarma.

 LL_10507

Nástěnné a stropní svítidlo Triad

Nástěnné a stropní svítidlo Triad zaujme především svým nevšedním designem se zajímavými geometrickými tvary. Interiér tak získá na mnohem větší dynamice a působí svěže a hravě. Tyto unikátní svítidla dodává na celosvětový trh italský výrobce LineaLight a to hned v několika variantách a barevných provedeních.

 LL_90216

Lampa Cloe

Obdobně laděná lampa Cloe jako výše referovaná Boteri in. Stejně tak dokáže jakémukoliv prostoru dodat na maximální zvláštnosti. Italský výrobce se zkrátka pouští jen do ojedinělých projektů a následně všem zákazníkům předkládá své umění. Lampa Cloe opětovně disponuje živými částmi.

Lampa Flower in

Lampa Flower in již od svého názvu zaujme elegantně navrženou živou částí, která se stává dominantou celého svítidla. Moderní lampy neslouží pouze k poskytnutí světelného zdroje, ale rovněž zaujímají estetickou podstatu v jakémkoliv interiéru. Vyzkoušejte i vy tyto světla od zkušeného výrobce.

 LL_10054

Související příspěvky

Jak na čištění koberců na profesionální úrovni?! Kotoučové tepování Brno

redakce

Bordury

redakce

Kde se dá využít práškové lakování?

redakce